Strasburger: Jak znaleźć trzy tysiące żartów, które nikogo nie obrażają i nie mają w sobie "ku**a"

Słynne żarty prowadzącego to coś, bez czego wielu Polaków już nie wyobraża sobie niedzielnego popołudnia. Karol Strasburger i Zygmunt Chajzer przez lata towarzyszyli milionom widzów jako gospodarze ich ulubionych teleturniejów. O tym, jak wyglądały kulisy ich pracy, opowiedzieli w programie "Pacześ Show".

Rafał Pacześ to jeden z najpopularniejszych polskich stand-uperów, który prowadzi także autorski program rozrywkowy "Pacześ Show". I chętnie pokazuje widzom, że żadnych żartów się nie boi. A do tego bierze coraz ciekawszych gości na spytki. Jego late-night talk-show doczekał się już drugiego sezonu, a my prezentujemy najciekawsze fragmenty z kolejnych odcinków. Cały odcinek dostępny jest na platformie WOW.

Nowa seria "Pacześ Show" składa się z 12 odcinków - w każdą sobotę na platformie WOW pojawia się kolejna odsłona cyklu. Gośćmi Rafała Paczesia wcześniej byli m.in. trener Kuczaj, Karol Strasburger, Zygmunt Chajzer, Zygmunt Miłoszewski, Sonia Bohosiewicz czy Zofia Zborowska i Andrzej Wrona.

Więcej o:

Polecane dla Ciebie