Nietypowe prezenty na Gwiazdkę dla fanów dobrej kreski i zabawnych grafik

Szukasz prezentu dla kogoś bliskiego? Internetowego geeka, fana popkultury czy wielbiciela zabawnych rysunków? Zależy Ci na tym, aby Twój prezent trafił gusta obdarowanej osoby, był zabawny, a jednocześnie odrobinę sentymentalny?

Poduszka od Typowego Kota

Jeśli szukasz prezentu dla kogoś kto jest prawdziwym kociarzem i wielbicielem nieprzeniknionej kociej natury, podaruj mu gadżet z kolekcji zawierającej twórczość najsławniejszego kota Internetu - Typowego Kota. Autor bestsellerowego poradnika pt. „Typowy Kot, czyli jak wytrzymać z ludźmi” stworzył bogatą kolekcję gadżetów, wśród których bez problemu znajdziesz prezent dla znajomego kociarza: poduszki (żeby leżeć razem z kotem), kubki (żeby pić herbatkę podczas miziania kota), czy koszulki (aby obnosić się publicznie z miłością do kotów). Sprawdź!

Kalendarz na 12 miesięcy od Ptaszka Staszka

Zabawne bon-moty najpopularniejszego ptaka w polskim Internecie w formie kubków, breloków, koszulek, a nawet kalendarza, który uprzyjemni cały kolejny rok. Ptaszek Staszek, bo o nim mowa, to kolejny twórca kolekcji autorskiej dla Empik Foto. Produkty z jego kolekcji świetnie sprawdzą się jako prezent dla osób z poczuciem humoru, wielbicielami gier słownych i błyskotliwych żartów.

Czułe spojrzenie od Jeden Rysunek Dziennie

Czuła dokumentacja otaczającej rzeczywistości, tak w skrócie można streścić kolejną kolekcję autorską w Empik Foto. Jeden Rysunek Dziennie to codzienne obserwacji Ani - graficzki, ilustratorki, żony i mamy. Ciepłe obrazki i zapisy anegdot z rodzinnego życia będą świetnym prezentem dla mamy, siostry, cioci, nawet dla całej zaprzyjaźnionej rodziny. Plakat z hasłem „jesteś super” powieszony w kuchni albo przedpokoju doda radości i energii wszystkim domownikom.

Zabawne puenty od Rynn Rysuje

Jeśli poszukujesz zabawnego drobiazgu dla przyjaciółki, siostry albo kogoś kto podziela Twój zabarwiony ironią lekki dystans do świata, podaruj tej osobie drobiazg z twórczością Rynn Rysuje. Rynn, posiadaczka kota Agrafki w zabawny sposób puentuje rzeczywistość czym rozwesela Internet już od wielu lat. W Empik Foto znajdziesz kubki, notesy, plakaty oraz magnesy z rysunkami Rynn.

Bazgram – abstrakcja w codzienności

Twórczość Bazgrama na kubku albo koszulce to świetny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego, kto uwielbia abstrakcyjne poczucie humoru. Taki prezent z pewnością ucieszy, zastanowi i będzie świetną pamiątką na lata.

Jeśli w dalszym ciągu szukasz pomysłów na świąteczny prezent dla kogoś bliskiego, sprawdź koniecznie pozostałe kolekcje autorskie od Empik Foto oraz aktualne świąteczne promocje. Zobacz więcej TUTAJ!