Utalentowani muzycy zawitają do Dolnego Śląska - Męskie Granie we Wrocławiu

6 sierpnia we Wrocławiu odbędzie się trzeci koncert trasy Męskie Granie 2016. Sceną na Pergoli zawładną artyści z różnych muzycznych światów: Taco Hemingway, Łąki Łan, Wojtek Mazolewski Quintet, Lao Che, Dawid Podsiadło oraz Maria Peszek. Zwieńczeniem wieczoru będzie występ kolektywu Męskie Granie Orkiestra.

To już półmetek Trasy Męskie Granie 2016.  Po niezwykle udanych koncertach w Poznaniu i Katowicach przed nami kolejny wyprzedany koncert we Wrocławiu. Po raz trzeci artyści zagrają na eliptycznej scenie Pergoli, w stylowej oryginalnej przestrzeni architektonicznej, która w ciekawy sposób współgra z eklektyczną muzyką prezentowaną przez najbardziej utalentowanych polskich twórców.

Na początek Taco Hemingway

Kilkugodzinny koncert we Wrocławiu rozpocznie jeden z najbardziej obiecujących w ostatnim czasie polskich muzyków hip hopowych - Taco Hemingway, który obok swoich kultowych numerów być może zaprezentuje nowe utwory z płyty "Marmur" mającej ukazać się jesienią.

Energetycznie, dowcipnie i barwnie będzie podczas występu zawsze zaskakującej, nie tylko niekonwencjonalnymi strojami, formacji Łąki Łan. Po nich publiczność rozbuja Wojtek Mazolewski Quintet. Z zespołem zaśpiewają gościnnie dwie świetnie wokalistki: Ania Dąbrowska i Misia Furtak. Mocnego i wyrazistego koncertu można spodziewać się też po Lao Che, zespołu który nigdy nie zawodzi swoich fanów.

Na koncert pełen pozytywnych emocji liczą fani Dawida Podsiadło i z pewnością nie zawiodą się, bo to artysta, który potrafi nawiązać znakomity kontakt z publicznością. Po nim na scenie pojawi się artystka niepokorna i zadziorna czyli Maria Peszek, która wystrzeli ze swojego nowego "Karabinu" charakterystyczne dla siebie kontrowersyjne piosenki.

A w finale Męskie Granie Orkiestra

Na koniec wieczoru to, na co wszyscy czekają najbardziej, czyli występ Męskie Granie Orkiestra, której frontmenami są w tym roku niekwestionowane osobowości polskiej muzyki: O.S.T.R., Dawid Podsiadło i ORGANEK. W programie nowe zaskakujące wersje kultowych polskich piosenek. Jedną z nich zaśpiewa Ania Rusowicz.

Zobacz wideo

Dopełnieniem koncertu głównego będzie występ na scenie Ż, która po raz pierwszy w tym roku pojawiła się na trasie Męskiego Grania. We Wrocławiu zagrają The Stubs, Iza Lach i Natalia Nykiel.

Bilety na wszystkie koncerty trasy zostały wyprzedane. Wyłącznym sponsorem trasy Męskie Granie 2016 jest marka Żywiec. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.MeskieGranie.pl .

Więcej o: