Brodka, O.S.T.R. i Organek - Męskie Granie zagra w Krakowie

13 sierpnia w Krakowie odbędzie się kolejny od dawna wyprzedany koncert trasy Męskie Granie 2016. W stolicy Małopolski zagrają Domowe Melodie, L.U.C Feat. Rebel Babel Ensemble, BRODKA, O.S.T.R. i ORGANEK.

Koncert uświetni też super grupa SBB, z gościnnym udziałem młodych twórców m.in. Rebeki i Włodiego. Wieczór zamknie występ kolektywu Męskie Granie Orkiestra.

Brodka i Mała Orkiestra

Ostatni koncert Męskiego Grania, który rozbrzmiał we Wrocławiu przyniósł wiele emocji i muzycznych niespodzianek. Nie inaczej będzie podczas występu w Krakowie, który obędzie się na Stadionie Korony. Koncert połączy różne muzyczne światy -  zagrają artyści młodzi i klasycy polskiej sceny poruszający się w biegunowo różnych klimatach i stylistykach. Będzie różnorodnie, inspirująco i niezwykle kreatywnie.

Męskie Granie 2016 - tak było we WrocławiuMęskie Granie 2016 - tak było we Wrocławiu Damian Kramski / LIVE Damian Kramski / LIVE

Krakowski koncert rozpocznie trio Domowe Melodie lubiane za swoje bezpretensjonalne letnie piosenki. Tym razem dołączy do nich Dick4Dick, zespół po którym można się spodziewać wszystkiego, tylko nie nudy i przewidywalności. Następnie scenę wypełnią niebanalne dźwięki, które zaserwuje L.U.C i Jan Feat. grający z największym w Europie hip-hopowo-brassowym kolektywem Rebel Babel Ensemble.

Bardzo ciekawie zapowiada się koncert weteranów polskiego rocka, zespołu SBB, który na scenie spotka się młodymi zdolnymi twórcami z zupełnie innej muzycznej bajki. W klasycznych kompozycjach grupy kreatywnie zamieszają Rebeka, Włodi, HV/NOON, DJ KRIME oraz DJ Eprom.

Wiele magicznych dźwięków z pewnością wybrzmi podczas występu długo oczekiwanej w Krakowie BRODKI. Artystka po raz kolejny na tegorocznej trasie Męskiego Grania pojawi się w towarzystwie Małej Orkiestry.

Organek i Męskie Granie Orkiestra

Po nich na scenie zamelduje się jeden z liderów tegorocznej trasy - O.S.T.R., który zgodnie z tytułem swojego nowego podwójnie platynowego albumu udowodni, że istnieje "Życie po śmierci". Z kolei mocnego rockowego występu z pazurem możemy spodziewać się po koncercie ORGANKA.

Na koniec wieczoru - występ Męskie Granie Orkiestra, która zaskoczy słuchaczy nowymi i oryginalnymi wersjami kultowych polskich piosenek. Dopełnieniem koncertu głównego będzie występ na scenie Ż, która po raz pierwszy pojawia się na trasie Męskie Granie. W Krakowie zagrają Iza Lach, Miloopa  i Rebeka.

Zobacz wideo

Wyłącznym sponsorem trasy Męskie Granie 2016 jest marka Żywiec. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.MeskieGranie.pl .

Więcej o: