Męskie Granie rusza ze Studiem Ż. Kasia Nosowska na żywo przepyta wyjątkowych gości

13 czerwca o 19 rozpocznie się seria spotkań z Męskim Graniem w Studiu Ż. Pierwszą odsłonę poprowadzi Kasia Nosowska, z którą o Orkiestrze Orkiestr porozmawia plejada gwiazd. Transmisję z wydarzenia zobaczycie na Gazeta.pl oraz na Facebooku i kanale YouTube Męskiego Grania.

W sobotę 13 czerwca o godzinie 19 na Gazeta.pl, Facebooku i na kanale YouTube Męskiego Grania odbędzie się premiera nowego formatu pod hasłem Studio Ż. W jego ramach widzowie będą mogli wchodzić w interakcję z artystami. Premierowe spotkanie zostanie poświęcone supergrupie Orkiestra Orkiestr, którą utworzyli muzycy występujący w dziesięciu poprzednich singlach promujących trasę. Rozmowę okraszoną muzycznymi wspomnieniami poprowadzi Kasia Nosowska. Jej gośćmi będą: Wojciech Waglewski, Smolik, Brodka oraz Krzysztof Zalewski.

Zobacz też: Singiel Męskiego Grania to już świecka tradycja. Fani najlepiej rozgryźli ten fenomen >>

Męskie Granie przenosi się do sieci. To nie oznacza braku wrażeń

Chociaż zabraknie w tym roku muzycznych emocji podczas koncertów Męskiego Grania w największych polskich miastach, organizatorzy zadbają o dobrą zabawę w innej formie. 11. edycja MG zostanie przeniesiona do internetu - więcej szczegółów na ten temat pojawi się już wkrótce. Na razie wiemy, że tradycyjnie dostaniemy nowy singiel, który wykona świeży skład Męskie Granie Orkiestry.

Dorota Nowakowska, przedstawicielka sponsora Męskiego Grania, przekazała mediom:

Ze względu na koronawirusa nie mogliśmy zorganizować 11. edycji Męskiego Grania tak, jak byśmy chcieli. Wiemy jednak, że tysiące fanów co roku czekają na singiel wykonywany przez Męskie Granie Orkiestra, dlatego uznaliśmy, że nie możemy zrezygnować z tego elementu. Dodatkowo postanowiliśmy odpowiedzieć na prośby miłośników trasy i udostępnić im treści z ubiegłych lat – wszystko w interaktywnej formule Studia Ż. To jednak nie koniec niespodzianek, już wkrótce ujawnimy kolejne.

Premiera nowego singla i ogłoszenie tegorocznego składu Męskie Granie Orkiestra odbędzie się 1 lipca, zaś następne Studio Ż startuje 20 czerwca.

Czytaj też:

Sponsorem Męskiego Grania jest Żywiec.

Zobacz wideo
Więcej o: