Męskie Granie Orkiestra 2019 powraca! Nosowska z gośćmi w Studiu Ż

Jak wyglądała praca nad singlem "Sobie i Wam"? Jakie emocje towarzyszyły artystom podczas koncertu Męskie Granie Orkiestry w ramach dziesiątej, jubileuszowej trasy? Katarzyna Nosowska razem z zaproszonymi do studia gośćmi wspominać będzie ubiegłoroczne koncerty i zabierze fanów za kulisy tego wyjątkowego wydarzenia.

Utwór "Sobie i Wam" powstał na dziesięciolecie sponsorowanej przez markę Żywiec trasy Męskie Granie. Śpiewały go w ubiegłe wakacje tysiące fanów podczas energetycznych koncertów, ktróe rozsadzały stadiony w całej Polsce. Już w najbliższą sobotę, o godzinie 19.00, w interaktywnym Studiu Ż o pracy w zespole Męskie Granie Orkiestra 2019 opowiedzą jego członkowie: Tomasz Organek, Igo, Krzysztof Zalewski i Marcin Macuk.

Męskie Granie Orkiestra 2019 w Studiu Ż

Katarzyna Nosowska, wielokrotna dyrektor artystyczna trasy MG, w pierwszym odcinku Studia Ż zadebiutowała jako gospodyni odcinka. W tym tygodniu ponownie wcieli się w rolę prowadzącej spotkanie i dokładnie przepyta Igo, Organka, Krzysztofa Zalewskiego i Marcina Macuka, jak wyglądała praca nad jubileuszowym hymnem Męskiego Grania. Będzie o tyle ciekawie, że przecież to ona napisała do niego słowa - na pewno wiedziała, o co powinna zapytać swoich gości.

Razem z nimi zobaczymy materiały wideo, do których mało kto miał wcześniej dostęp - zobaczymy najlepsze fragmenty koncertów z 2019 roku, zobaczymy, co się działo za kulisami, a do tego poznamy różne smaczki. Warto będzie oglądać - w ubiegłym tygodniu dowiedzieliśmy się m.in. że pierwszy singiel MG "Wszyscy muzycy to wojownicy" powstał jako forma żartu, a wszyscy wzięli go na poważnie, a Monika Brodka wyjawiła, dlaczego w 2017 roku zgoliła głowę na łyso. Najlepsze jest to, że także w nowym odcinku Studia Ż będziemy mogli zadawać im wszystkim pytania. 

Drugi odcinek Studia Ż to przedsmak tego, co czeka nas 1 lipca, kiedy to odbędzie się premiera tegorocznego hymnu imprezy. Tego samego dnia poznamy też członków Męskie Granie Orkiestry 2020.

Studio Ż nr 2Studio Ż nr 2 Męskie Granie 2020

Więcej o: