W środę premiera singla nowej Męskie Granie Orkiestry. "Nie każdy się spodziewa tych artystów"

Epidemia koronawirusa zmieniła plany organizatorów letnich wydarzeń, w tym trasy Męskie Granie. Marka Żywiec, sponsor wydarzenia, przygotowała jednak niespodziankę dla fanów projektu - już 1 lipca odbędzie się premiera najnowszego singla, który wykona zupełnie nowa Męskie Granie Orkiestra.
Zobacz wideo

Premiera singla promującego Męskie Granie od lat cieszy się olbrzymim zainteresowaniem miłośników polskiej muzyki. Do tej pory hymny trasy wykonywali m.in.: Dawid Podsiadło, Wojciech Waglewski, Katarzyna Nosowska, O.S.T.R., Brodka, Tomasz Organek oraz Krzysztof Zalewski. Specjalnie na tegoroczną edycję przygotowany został zupełnie nowy utwór, którego premiera odbędzie się 1 lipca o godzinie 19 na Facebooku i YouTube Męskiego Grania oraz na Gazeta.pl. Wtedy też ujawniony zostanie skład Męskie Granie Orkiestry 2020, który zagości zaraz potem w Studiu Ż. 

Zobacz też: Studio Ż. "Męskie Granie to nie jest odcinanie kuponów. To wejście do świata, do którego nie mamy wstępu" >>

Męskie Granie Orkiestra 2020. Idzie nowe!

– 11. edycja trasy Męskie Granie jest inna od pozostałych, ale nie tylko ze względu na panującą na świecie sytuację – mówi Dorota Nowakowska, kierownik marki Żywiec. – Po 10 latach jesteśmy gotowi na nowe otwarcie. Mimo że nie odchodzimy od tego, za co fani kochają trasę, do udziału w tegorocznej orkiestrze zaprosiliśmy muzyków, których pewnie nie każdy się spodziewa. Już 1 lipca wszystko stanie się jasne, zapraszamy na premierę! – dodaje Nowakowska.

Singiel i teledysk zostaną zaprezentowane na Facebooku i YouTube trasy oraz na Gazeta.pl o godzinie 19.00. Następnie zespół pojawi się w kolejnym odcinku Studia Ż prowadzonym przez Katarzynę Nosowską. W poprzedniej odsłonie Studia prowadząca tajemniczo zapowiedziała, że w MGO pojawią się trzy silne babki - ptaszki ćwierkają, że na nich nie koniec. Organizatorzy Męskiego Grania wyłożą wszystkie karty na stół już niebawem.

Studio Ż to odpowiedź na prośby fanów Męskiego Grania, którzy chcą powracać do zapisów wcześniejszych koncertów. W internetowym formacie Kasia Nosowska wraz z gośćmi wspomina poprzednie edycje. Formuła Studia Ż jest interaktywna, dzięki czemu miłośnicy projektu mogą wchodzić w interakcję z zaproszonymi artystami. Do tej pory na kanapach u Nosowskiej gościli m.in. Krzysztof Zalewski, Wojciech Waglewski, Monika Brodka i Igo. 

Więcej o: