Męskie Granie 2020. Już dzisiaj premiera nowego singla! Co wiemy?

Koncertów w tym roku nie ma, ale za to nie zabraknie dobrej muzyki. Sponsor Męskiego Grania zadbał o to, żebyśmy mieli się przy czym bawić tego lata. Już dziś, 1 lipca, usłyszymy po raz pierwszy świeżutki hymn Męskiego Grania 2020 w wykonaniu nowej Męskie Granie Orkiestry. Podobno skład nieźle nas zaskoczy.
Zobacz wideo

Premiera singla Męskiego Grania to od blisko 10 lat jeden z najbardziej emocjonujących muzycznie momentów lata. W tym roku musieliśmy poczekać na hymn troszkę dłużej niż zazwyczaj, ale najważniejsze, że go dostaniemy. Już dzisiaj o godzinie 19 na Facebooku, YouTubie Męskiego Grania oraz na Gazeta.pl odbędzie się uroczysta premiera singla MG2020.

Premiera singla Męskie Granie Orkiestra 2020. "Nie każdy się spodziewa tych artystów"

Co rok od Męskiego Grania dostajemy jakąś muzyczną niespodziankę. Kiedy pierwszy hymn razem z Wojciechem Waglewskim i Maciejem Maleńczukiem wykonał Abradab, ludzie byli nieco oszołomieni. Kiedy pierwszy raz zaśpiewała Kasia Nosowska, zaskoczenie było spore, niemniej słuchacze przyjęli jej utwór "Ognia!" z dużym uznaniem. Jeszcze ciekawiej zrobiło się, kiedy rok później dołączył do niej O.S.T.R. I tak co roku - kiedy Dawid Podsiadło zaśpiewał na pełnej mocy "Elektrycznego", słuchacze przyznali, że się po nim nie spodziewali tak mocarnego wokalu.

A w tym roku ponoć czeka nas jeszcze większa niespodzianka. Dorota Nowakowska, kierownik marki Żywiec, która jest wyłącznym sponsorem Męskiego Grania, zapowiedziała:

11. edycja trasy Męskie Granie jest inna od pozostałych, ale nie tylko ze względu na panującą na świecie sytuację. Po 10 latach jesteśmy gotowi na nowe otwarcie. Mimo że nie odchodzimy od tego, za co fani kochają trasę, do udziału w tegorocznej orkiestrze zaprosiliśmy muzyków, których pewnie nie każdy się spodziewa. Już 1 lipca wszystko stanie się jasne, zapraszamy na premierę!

Męskie Granie Orkiestra 2020 zadebiutuje 1 lipca. Czekacie? Odpalcie naszą playlistę

Kiedy dokładnie się przekonamy, czym nas zaskoczy Męskie Granie? O godzinie 19 na Facebooku, Youtubie trasy oraz na Gazeta.pl zaprezentowany światu zostanie singiel Męskiego Grania 2020. Kiedy wszyscy obejrzymy tegoroczny teledysk, posłuchamy, co mają o nim do powiedzenia muzycy formujący Męskie Granie Orkiestrę 2020. Zespół zaraz po premierze klipu pojawi się w prowadzonym przez Katarzynę Nosowską Studio Ż.

Studio Ż powstało dla fanów Męskiego Grania. To odpowiedź na prośby tych, którzy nie wyobrażają sobie lata bez dawki dobrej muzyki i chcą wrócić do energetyzujących nagrań z wcześniejszych koncertów. W interaktywnym internetowym formacie Kasia Nosowska i jej goście wspominają poprzednie edycje najgłośniejszej polskiej trasy, dzięki czemu widzowie mają okazję zadawać im pytania. Do tej pory na kanapach u Nosowskiej gościli m.in. Krzysztof Zalewski, Wojciech Waglewski, Monika Brodka i Igo. W środę 1 lipca będziemy mieć więc okazję, żeby dokładnie poznać nową gwardię Męskiego Grania. Też nie możecie się doczekać? Jeśli tak, umilimy wam ten czas playlistą na Spotify, na której zgromadziliśmy nasze ulubione wykonania Męskie Granie Orkiestry na przestrzeni lat - i nie tylko.

Męskie Granie - singielMęskie Granie - singiel mat. prom. (Męskie Granie)

Więcej o: