Męskie Granie 2020 daje nam koncert z najbardziej nieoczekiwanym duetem roku. Mata i Nosowska rozniosą głośniki

Męskie Granie lubi muzyczne eksperymenty i niestandardowe połączenia różnych stylów. Już 8 sierpnia usłyszymy, jak Kasia Nosowska szaleje w duecie z młodym raperem Matą. Ten chłopak zatrząsł polskim rynkiem muzycznym swoją debiutancką płytą, a teraz pokaże, jak radzi sobie w towarzystwie legendarnej wokalistki.
Zobacz wideo

Męskie Granie nie zawodzi i przygotowało dla nas wyjątkowy koncert. Już 8 sierpnia prosto z Żywca zagrają dla nas najlepsi polscy muzycy, a my nie musimy się martwić, że zabraknie biletów. Będziemy mogli wszyscy cieszyć się muzyką najwyższej próby w domowym zaciszu. A naprawdę będzie warto! Niewątpliwie jednym z najbardziej zaskakujących występów będzie duet Kasi Nosowskiej i Maty.

Męskie Granie 2020: Kasia Nosowska i Mata na koncercie w Żywcu

Będzie ogień! Kasia Nosowska lubi muzyczne romanse z rapem, co udowodniła na Męskim Graniu już nie raz. To ona jako dyrektorka artystyczna trasy w 2013 roku zaprosiła do współpracy O.S.T.R.-a i razem zaśpiewali wybitny utwór "Jutro jest dziś".

Nic dziwnego zatem, że zdecydowała się na kolaborację z kolejnym raperem i zagra na finale Męskiego Grania z Matą - chłopakiem, który wstrząsnął polską sceną muzyczną. Jego "Patointeligencja" w sieci zadebiutowała pod koniec 2019 roku, teraz ma na liczniku ponad 35,5 mln odtworzeń. Za swoją debiutancką płytę "100 dni do matury" Michał Matczak odebrał już w lutym złotą płytę - to jedno z najgorętszych nazwisk rap gry ostatnich miesięcy. Ich wspólny występ to nie lada niespodzianka, ale musimy przyznać, że absolutnie w duchu Męskiego Grania.

Kto zagra w Żywcu?Kto zagra w Żywcu? Męskie Granie 2020. Line up

Męskie Granie 2020. Kto wystąpi na koncercie?

Poza najbardziej nieoczekiwanym, a teraz też wyczekiwanym duetem roku, Nosowska-Mata, na scenie w Żywcu wystąpią członkowie MĘSKIE GRANIE ORKIESTRY 2020 ze swoimi solowymi projektami. Zagrają dla nas zatem: Daria Zawiałow, która gościnnie wystąpi z Tomaszem Organkiem u boku, Król oraz Igo ze składem Bass Astral - na pewno rozsadzi nas swoim charyzmatycznym głosem. Do tego atmosferę podgrzeje solowy występ Dawida Podsiadły, który mimo spokojnego usposobienia na scenie zmienia się w napędzane muzyką zwierzę. Tego absolutnie nie można przegapić.

Koncert zacznie się już o godzinie 17 i będzie można go śledzić na żywo na Facebooku i YouTubie marki Żywiec, a także na stronie głównej Gazeta.pl. Co dla nas zagrają członkowie MĘSKIE GRANIE ORKIESTRY 2020? To ciągle niespodzianka, przygotowali dla nas specjalny zestaw piosenek. Ale niewątpliwie możemy spodziewać się, że usłyszymy tegoroczny hymn "Świt".

 

Fani już o tej piosence piszą: "Zdecydowanie najlepsza piosenka z Męskiego Grania. Jak na razie najlepszy był 'Początek' z 2018, ale teraz z tym kawałkiem są dla mnie na równi", "Hit Lata 2020. Bardzo fajna Piosenka, która wchodzi we Ucho", "Tylko świt może zwyciężyć z ostrym cieniem mgły!" czy "Muszę powiedzieć jedno - petarda i coś niesamowitego!!!". No i 8 sierpnia usłyszmy jej pierwsze wykonanie na żywo - warto czekać.

Więcej o: