Już w sobotę transmisja online koncertu Męskiego Grania w Żywcu!

Przed nami jedyny w tym roku koncert Męskiego Grania. Zagrają m.in.: Nosowska, Dawid Podsiadło oraz MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2020 w składzie: Daria Zawiałow, Król oraz Igo. Koncert będzie można śledzić online w sobotę, 8 sierpnia, od godziny 17.00 w kanałach marki Żywiec.

Ze względu na epidemię koronawirusa tegoroczna trasa nie mogła się odbyć w standardowej formie. Mimo to marka Żywiec postanowiła przygotować niespodziankę dla miłośników projektu – już 8 sierpnia odbędzie się wyjątkowy koncert Męskiego Grania w Żywcu, który będzie można oglądać na żywo na Facebooku i YouTubie marki od godziny 17.00.

Męskie Granie w Żywcu - gdzie oglądać?

Dla wirtualnej publiczności zagrają: Nosowska, która wystąpi również z raperem młodego pokolenia – Matą, Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow, której towarzyszyć będzie Tomasz Organek, Król oraz Igo w duecie z Bass Astral. W Żywcu zaprezentuje się także MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2020. Zespół przygotowuje na tę okazję dedykowany set, wciąż owiany tajemnicą. Jedno jest pewne – Daria Zawiałow, Król oraz Igo wykonają tegoroczny hymn Męskiego Grania – "Świt".

- Zależało nam na zachowaniu ducha trasy – to dlatego zaprezentowany zostanie zupełnie nowy program orkiestry, przygotowane zostaną dedykowane wizualizacje, a na scenie zobaczymy doskonałych rodzimy artystów. Szykuje się prawdziwa muzyczna uczta! - Dorota Nowakowska, Kierownik marki Żywiec. Dlatego szykujemy się na niespodzianki i niemałe emocje!

Zobacz wideo Studio Biznes - odcinek specjalny z Męskim Graniem

Przypominamy: Koncert będzie można śledzić online w sobotę, 8 sierpnia, od godziny 17.00 w kanałach marki Żywiec. Będziemy go także pokazywać na Gazeta.pl.

Więcej o: