Męskie Granie 2020 - gdzie oglądać? To jedyny taki koncert. Już dzisiaj prosto z serca Żywca

Nosowska, Dawid Podsiadło oraz MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2020 w składzie: Daria Zawiałow, Król oraz Igo - to tylko część artystów, których usłyszymy podczas transmisji Męskiego Grania w Żywcu. To wyjątkowy i jedyny koncert tegorocznego Męskiego Grania.
Zobacz wideo Męskie Granie w Studio Biznes (wydanie specjalne)

Męskie Granie od lat cieszy się wielką popularnością wśród fanów polskiej muzyki. Ze względu na epidemię koronawirusa tegoroczna trasa nie mogła się jednak odbyć w standardowej formie. Mimo to marka Żywiec postanowiła przygotować niespodziankę dla miłośników projektu - już 8 sierpnia zorganizowany zostanie wyjątkowy koncert Męskiego Grania w Żywcu, który będzie można oglądać na żywo na Facebooku i YouTubie marki od godziny 17.00. Śledźcie też naszą relację na Gazeta.pl!

Męskie Granie 2020 - line-up koncertu w Żywcu

Pierwsza wystąpi Katarzyna Nosowska, która oprócz swoich duet piosenek zaśpiewa w duecie z raperem młodego pokolenia - Matą. Na jednej scenie wystąpią członkowie MĘSKIE GRANIE ORKIESTRY 2020 ze swoimi solowymi projektami. Dla internetowej publiczności zagrają: Daria Zawiałow, która gościnnie wystąpi z Tomaszem Organkiem, Król oraz Igo w duecie z Bass Astral. Widzowie zobaczą również występ Nosowskiej. Dużym zaskoczeniem może być jej duet z raperem młodego pokolenia -Matą. Fanów Męskiego Grania ucieszy zapewne także solowy występ Dawida Podsiadły.

Kto zagra w Żywcu?Kto zagra w Żywcu? Męskie Granie 2020. Line up

Za najbardziej wyczekiwany koncert 8 sierpnia można jednak uznać występ MĘSKIE GRANIE ORKIESTRY 2020, która na tę okazję przygotowuje dedykowany set, wciąż owiany tajemnicą. Jedno jest pewne - Daria Zawiałow, Król oraz Igo wykonają tegoroczny hymn Męskiego Grania - "Świt". Na scenie dołączą do nich wyjątkowi goście, a trójce wokalistów towarzyszyć będą jeszcze: Kasia Piszek, Piotr Rubens Rubik, Jakub Wojtas, Michał Kush oraz Thomas Fietz.

Relację na żywo można oglądać oglądać na żywo na Facebooku i YouTubie marki od godziny 17.00. Koncert z Żywca pokażemy też na stronie głownej Gazeta.pl.

Więcej o: