Męskie Granie 2021. "I Ciebie też, bardzo" to zupełnie inny singiel, niż się spodziewaliśmy. I bardzo dobrze

Dobrze móc to znowu powiedzieć: Męskie Granie powraca! W tym roku trasa sponsorowana przez Żywiec będzie mieć zdwojoną siłę. Podwójne koncerty w czterech miastach dadzą i artystom, i publiczności mnóstwo wrażeń. W centrum wydarzeń: oni - Męskie Granie Orkiestra. W piątki szansę na zaprezentowanie świetnego materiału dostanie ubiegłoroczny skład, czyli król, Igo i Daria Zawiałow, natomiast w soboty pałeczkę przejmuje MGO 2021. Im właśnie poświęcamy nową POPKulturę.

"Wiem, że nie chcę się już dłużej bać, nie chcę tańczyć do melodii, którą znam. Jestem wolny, już mnie porwał wiatr. Daleko, gdzie mleko rozlewa się wśród gwiazd" - śpiewają Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło i Vito Bambino, czyli Męskie Granie Orkiestra 2021. 

Autorami słów do tegorocznego singla są: Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło i Vito Bambino. Utwór skomponowali Bartosz Dziedzic i Aleksander Krzyżanowski. "I Ciebie też, bardzo" będzie można usłyszeć już w sierpniu na sobotnich koncertach w ramach trasy Męskie Granie. Na scenie Męskie Granie Orkiestra 2021 wystąpi w składzie: Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Vito Bambino, Marcin Macuk, Łukasz Moskal, Olek Świerkot, Agim Dżeljilji i Piotr Rubik.

Męskie Granie powróci po rocznej przerwie spowodowanej pandemią. W te wakacje, ze względu na ograniczenia pandemiczne, muzycy zagrają w czterech miastach, a koncerty odbędą się zarówno w piątki, jak i soboty. Już w sierpniu Męskie Granie zawita do: Krakowa (6-7 sierpnia, Muzeum Lotnictwa), Warszawy (13-14 sierpnia, Tor Służewiec), Poznania (20-21 sierpnia, Park Cytadela) oraz Żywca (27-28 sierpnia, Amfiteatr pod Grojcem). W tym ostatnim mieście, 28 sierpnia, zrealizowany zostanie streaming na żywo - będzie go można oglądać na Gazeta.pl.

Więcej o:

Polecane dla Ciebie