POPKultura Extra. Męskie Granie poszerza muzyczne horyzonty. Tych artystów warto mieć na oku

Męskie Granie od lat jest znane nie tylko z tego, że zabiera w trasę najbardziej znane i lubiane nazwiska polskiej sceny, ale i tego, że pokazuje słuchaczom nazwiska nowe, świeże, takie, z którymi wcześniej być może jeszcze się nie spotkali. Nie inaczej jest w tym roku - w POPKulturze poświęcamy miejsce utalentowanym muzykom, którzy dołączyli do ekipy Męskiego Grania 2021 i których warto poznać.

Kasia Lins, Shyness!, Bluszcz, Jarecki, Baasch, Niemoc (i goście), Zdechły Osa, WaluśKraksaKryzys — to m.in. oni tworzą tegoroczną drużynę Męskiego Grania i wkraczają do akcji, by podbić serca publiczności. Niektórzy są aktywni muzycznie już od wielu lat, inni dopiero się rozkręcają, ale wszyscy bez dwóch zdań mają w sobie to coś. Poznajcie ich nieco bliżej, a potem śmigajcie słuchać ich muzyki, żeby porządnie przygotować się na męskograniowe szaleństwo. 

Ze względu na ograniczenia pandemiczne w te wakacje trasa Męskie Granie, sponsorowana przez Żywiec, zawita do czterech miast. Koncerty odbędą się zarówno w piątki, jak i soboty. Już w sierpniu muzycy przyjadą do: Krakowa (6-7 sierpnia, Muzeum Lotnictwa), Warszawy (13-14 sierpnia, Tor Służewiec), Poznania (20-21 sierpnia, Park Cytadela) oraz Żywca (27-28 sierpnia, Amfiteatr pod Grojcem). W tym ostatnim mieście, 28 sierpnia, zrealizowany zostanie streaming na żywo. Obejrzycie go również na Gazeta.pl.

Więcej o:

Polecane dla Ciebie