Cyberpunk 2077. Wiemy, kto użyczy głosu w polskiej wersji językowej. Min. Michał Żebrowski

Studio CD Projekt Red ujawniło pierwsze szczegóły dotyczące polskiej wersji językowej gry Cyberpunk 2077. Wiemy już, że produkcja ta doczeka się dubbingu. Kto użyczy głosu postaci Johnny'ego Silverhanda, którą w wersji angielskojęzycznej odgrywa Keanu Reeves?
Zobacz wideo

CD Projekt Red ogłosiło, że główny bohater Cyberpunk 2077 w polskiej wersji językowej przemówi głosem Michała Żebrowskiego. Aktor ten znany jest m.in. z roli Geralta w serialu "Wiedźmin" czy też z roli Jana Skrzetuskiego w filmie "Ogniem i Mieczem". Wiemy też, kto wcieli się w rolę V.

Cyberpunk 2077. W polskiej wersji językowej wystąpią m.in Lidia Sadowa i Kamil Kula

V w wersji damskiej odegra Lidia Sadowa. Aktorka ta grała w takich produkcjach jak "Barwy szczęścia", "Szpilki na Giewoncie" czy "Ranczo", a jej głos usłyszeliśmy m.in. w grze Horizon Zero Dawn (wcieliła się tam w postać o imieniu Vala) oraz filmie "Kraina Lodu", w którym odegrała głosem rolę Elsy. Męską wersję V zagra z kolei Kamil Kula, znany z seriali "Hotel 52" i "W rytmie serca". Aktor ten ma już doświadczenie w dubbingu - w filmie "Czarna Pantera” wystąpił jako T'Challa, w produkcji "Piękna i Bestia" użyczył głosu tytułowej Bestii, a w "Wonder Woman" wcielił się w Steve'a Trevora. 

Premiera gry Cyberpunk 2077 została zaplanowana na 16 kwietnia 2020 roku. Produkcja ta ukaże się na PC, PS4 i Xbox One