Kim Kardashian, Drake i Jake Paul w "GTA 6"? To nie byłby pierwszy występ gwiazd w grze Rockstar Games

"Grand Theft Auto VI" to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier w historii. Pomimo głośnego wycieku danych, Rockstar Games ma wciąż wiele asów w rękawie, które z pewnością zaskoczą niecierpliwych fanów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Czy w nowym "GTA" pojawią się znani celebryci? Tak uważają niektórzy bukmacherzy. Kim Kardashian, Jake Paul, a nawet Drake mają według nich szansę na wystąpienie w najnowszej produkcji Rockstar Games. Twórcy już nie raz współpracowali z różnymi gwiazdami.

Zobacz wideo Nie tylko GTA VI. Oto największe wycieki gier w historii [TOPtech]

Celebryci w "GTA 6"? Według bukmacherów te gwiazdy mają największe szanse pojawienie się w produkcji

W zeszłym roku doszło do jednego z największych wycieków danych w historii gier komputerowych. Duża część gameplay'u "GTA 6" została upubliczniona bez wiedzy Rockstar Games. Choć niektóre tajemnice produkcji zostały ujawnione, twórcy nadal mogą zaskoczyć fanów. Niektórzy bukmacherzy obstawiają, że w nadchodzącej kontynuacji serii "Grand Theft  Auto" zobaczymy twarze znane z prawdziwego świata. 

 

Poprzednio spekulowano, że w najnowszej produkcji Rockstar Games wystąpi raper 50 Cent. Muzyk upublicznił na swoim instagramowym profilu grafikę związaną z poprzednią częścią serii - "GTA Vice City". Jak się okazało, gwiazdor chciał w ten sposób wypromować serial, którego współtwórcą jest jego firma G-Unit Film & Television. Dziś według bukmacherów, największe szanse na pojawienie się w "GTA 6" ma znany YouTuber Jake Paul lub Drake. Drugie miejsce zajmuje natomiast Kim Kardashian. Studio nie potwierdziło jeszcze żadnych plotek, jednak nie byłby to pierwszy przypadek, w którym gwiazdy wzięły udział w produkcji Rockstar Games.

 

"Grand Theft Auto" i gwiazdy to znane połączenie. W grach wystąpili Phil Collins, Dr. Dre i inne sławy

W kultowej serii pojawiło się już wiele znanych nazwisk. Z tego powodu dużo osób wierzy, że w kolejnej części sagi również spotkamy znane twarze. W poprzednich częściach gracze mogli napotkać Phila Collinsa ("GTA Vice City Stories"), Ricky'ego Gervaisa ("GTA IV"), Iggy'ego Pop ("GTA IV"), czy Dr. Dre ("GTA V"). Raper tylko wystąpił pod swoim nazwiskiem w rozszerzeniu "The Contract" do "GTA Online". 

 
Więcej o: