Co się stało z Piotrem Kędzierskim podczas wtorkowej audycji? "Jak zobaczyłem jego twarz, to się przeraziłem"

We wtorkowy poranek miał miejsce "atak biologiczny" w redakcji Rock Radia. Redaktor Piotr Kędzierski rzucił się na podłogę a do studia wtargnęli "napastnicy". To zapewne część działań promocyjnych radia.

Podczas nagrania radiowej audycji redaktor Piotr Kędzierski zaczął wykazywać objawy dziwnej "choroby", po czym zemdlał. Wtedy do studia wtargnęli niezidentyfikowani napastnicy.

Świadkowie twierdzą, że widzieli Piotra Kędzierskiego przed nagraniem i jego stan nie wskazywał na rozwój żadnej choroby.

Był zupełnie normalny - taki jak zwykle. Miałem tylko wrażenie, że ma nieco bardziej zaczerwienione oczy, ale wiecie, dopiero skończył się weekend, to zrozumiałe, że każdy z nas jest trochę zmęczony - mówi nam jeden z pracowników.

Ci, którzy widzieli na własne oczy atak przedziwnej "choroby" zwracają uwagę, że wszystko trwało zaledwie chwilę:

Zmienił się w studiu nie do poznania w kilka minut. To było przerażające i zaczęło się tak nagle! Dobrze, że sam upadł na ziemię, bo musielibyśmy go obezwładniać - mówi jedna z pracownic Rock Radio.

Z "ataku" Piotra "Kędziora" Kędzierskiego i zamaskowanych napastników jest również nagranie - wszystko zapisała kamera jednego z pracowników w studio Rock Radia. Zobaczcie sami:

Atak w Rock Radio!

W związku z nietypowymi objawami "choroby" i "atakiem" dziwnych osobników przeprowadziliśmy własne wewnętrzne śledztwo w tej sprawie. Okazuje się, że to zapewne część działań promocyjnych radia.

Szczegóły "choroby" poznamy zapewne już niebawem.

Piotr "Kędzior" Kędzierski jest związany z Rock Radiem od wielu lat. Prowadzi tam poranną, 4-godzinną audycję "Powstanie Rock Radia".

Więcej o:
Komentarze (6)
Co się stało z Piotrem Kędzierskim podczas wtorkowej audycji? "Jak zobaczyłem jego twarz, to się przeraziłem"
Zaloguj się
 • darek.styczek

  Oceniono 21 razy 21

  Ja pierdziu... Janusze promocji w szczytowej formie!

 • wesola_pszczulka

  Oceniono 18 razy 18

  ziew. no co za gowno...

 • heliheli

  Oceniono 10 razy 10

  miszczowie obciachu w akcji

 • szafir51

  Oceniono 5 razy 5

  żenujące. Kiedyś lubiłem słuchać audycji Ranne Kakao jak Kędzior z Tymańskim robili bekę z celebrytów i establishmentu. Potem Kędzior prowadził program w TV, Tymon został jurorem i stoczyli się na samo dno. A teraz Kędzior to dno już przebił.

 • hankam

  Oceniono 3 razy -1

  To ten głupek, co się podśmiewał z plaży Omaha?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX