KONKURS: Opisz nam nauczyciela, który Cię zainspirował, i wygraj! [AKTUALIZACJA]

Konkurs z "Belfra" zakończony! Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Konkurs zakończony! Dziękujemy Wam za tak liczne opowieści o Waszych nauczycielach. Zapewniamy, że dokładnie przeczytamy każdą z nich i wybierzemy 17 najciekawszych.

Przypominamy zadanie konkursowe:

Pamiętasz tego nauczyciela z czasów szkolnych, który pokazał Ci coś tak fascynującego, że to właściwie jedyna rzecz, która kojarzy Ci się ze szkołą? Tak, właśnie tego. Opisz nam go! Dla autorów najciekawszych opisów mamy płyty DVD z pierwszym sezonem serialu "Belfer" oraz płyty z muzyką z serialu.

Regulamin konkursu znajdziesz na TEJ STRONIE.

Nagrody

Nagrody w Konkursie stanowi 10 zestawów DVD ''Belfer'' sezon 1 oraz 10 płyt z muzyką z serialu ''Belfer'', ufundowane przez Canal +.

 • Dla trzech laureatów nagród głównych przewidziano nagrodę: 1 zestaw DVD "Belfer" sezon 1 oraz 1 płyta z muzyką z serialu "Belfer"
 • Dla siedmiu laureatów nagród pocieszenia przewidziano nagrodę: 1 zestaw DVD "Belfer" sezon 1
 • Dla kolejnych siedmiu laureatów nagród pocieszenia przewidziano nagrodę: 1 płyta z muzyką z serialu "Belfer"

Zgłoszenia można było przesyłać do 12 listopada 2017, do godziny 23:59.

Zwycięzców wyłonimy 15 listopada 2017 roku - tego dnia powiadomimy ich mailowo o wygranej.

Ten konkurs już się skończył, ale możecie wciąć udział w kolejnym! Przypominamy: Wygraj bilety na najlepsze wydarzenia - Tym razem z kulturą! >>

Więcej o:
Komentarze (3)
KONKURS: Opisz nam nauczyciela, który Cię zainspirował, i wygraj! [AKTUALIZACJA]
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 6 razy 4

  Mnie najbardziej zainspirował Balbina. Tak pięknie pomagał ludziom przy doktoracie - a wystarczyło mu tylko żeby doktorant laskę zrobił, lub nieco się pochylił ...

 • 0

  Maria Babak. Uczyła mnie polskiego w podstawówce.Przez nią rozczarowywali mnie kolejni nauczyciele we wszystkich następnych szkołach. Bo ona jak żaden z nich pozwalała...dopuszczała własne wnioski. Chciała wiedzieć jak czujemy wiersz, jak odbieramy prozę klasyków. Mimo czasów gdzie"Polak, Rusek dwa bratanki". Chciała wiedzieć jakie mamy zdanie, zanim powiedziała jakie powinniśmy mieć zdanie wg podręcznika i aktualnego ministra.
  Kiedyś, po latach, podeszła do mnie w bibliotece miejskiej i po prostu spytała mnie o to jak potoczyło się moje życie po szkole i zwyczajnie...co aktualnie czytam.
  Inspiruje mnie do dziś....bo pamiętała, bo była ciekawa co myślę i....nigdy nie dała się oszukać.

 • witkowski15

  Oceniono 2 razy 0

  Mnie zawsze imponował mój profesor w-fu.Był nim wybitny trener piłki ręcznej w Płocku Edward Koziński.Srogo, wymagający, nigdy nie ufny, ale zawsze pomagający i uczciwy.Do tego wielki fachowiec i wychowawca wielu piłkarzy i gwiazd piłki ręcznej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX