Chcesz osobiście poznać Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya? Weź udział w konkursie!

28 września 2019 roku Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają swój jedyny w tym roku koncert. Aby podkreślić wyjątkowość tego wydarzenia, którego partnerem głównym jest Spotify Premium, artyści przygotowali konkurs, w którym można wygrać m.in. podwójne bilety VIP na koncert, zaproszenia na próby i osobiste spotkanie z muzykami, a także 6-miesięczny voucher Spotify Premium!

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło to jedna z najgorętszych i wzbudzających najwięcej emocji muzycznych aktywacji mijającego lata. W ciągu zaledwie 24 godzin ich wspólny utwór "W piątki leżę w wannie" ustanowił rekord i stał się najczęściej słuchanym singlem na Spotify w Polsce.

Już 28 września artyści pojawią się na jednej scenie. Z tej okazji zapraszają swoich fanów do wzięcia udziału w konkursie, w którym zadaniem uczestników jest zaprojektowanie okładki potencjalnego albumu oraz wymyślenie nazwy ich ewentualnego wspólnego albumu.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie, przygotuj okładkę płyty i zaproponuj nazwę dla ich wspólnego albumu, a następnie opublikuj je na swoim prywatnym profilu na Instagramie, dodając hashtag #SpotifyPremiumPL.

Jeśli Dawid i Taco docenią Twój kreatywny wkład w ich wspólny projekt, znajdziesz się w gronie pięciu szczęśliwców, którzy zostaną zaproszeni na osobiste spotkanie z artystami. Zwycięzcy konkursu otrzymają także podwójne bilety VIP na koncert na PGE Narodowym oraz zaproszenie do wzięcia udziału w próbach artystów. Główny sponsor koncertu, Spotify, ufundował także 6-miesięczny kod premium umożliwiający korzystanie z wszystkich funkcji najbardziej popularnej w Polsce muzycznej platformy streamingowej.

Czas nadsyłania zgłoszeń mija 22 września o 23:59. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na profilu Dawida na Instagramie 23 września br.

Komentarze (36)
Chcesz osobiście poznać Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya? Weź udział w konkursie!
Zaloguj się
 • lud.czerski.wyklety

  Oceniono 20 razy 10

  Tako Hemingłej, za najbardziej palanterski pseudonim sceniczny wygrywasz zegarek Montana. Nagrodę wręczy ci Pikej.

 • louis_von_cypher

  Oceniono 6 razy 6

  poznać, niby po co???

 • ciastkozaur

  Oceniono 16 razy 6

  Tandeciarz popowy i tandeciarz hiphopolowy. Masy wyją z radości.

 • menosky

  Oceniono 11 razy 5

  Ja nie chcę osobiście poznać Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya.
  Możecie mi to zagwarantować?

 • wojtasar

  Oceniono 11 razy 5

  jakie czasy takie gwizdy

 • zebrzec

  Oceniono 17 razy 5

  czemu nam wmawiają, że to jest dobre? Nie wiem...

 • plastikpiokio

  Oceniono 4 razy 4

  nie znoszę i nie cierpię żadego z osobna i obu razem . razem

 • mistermadmat

  Oceniono 4 razy 4

  Zmusiłem sie do posłuchania tako srako i to zawodzenie na auto tune ...rzygłem ...ale małolactwo w ciuchach z sieciówek łykają papkę ze smakiem...

 • tolekmarozum

  Oceniono 6 razy 4

  nie chcę ani poznać ani widzieć ani słuchać jego śpiewu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX