Czym jest OTT? Brzmi tajemniczo, ale to prosty sposób na oglądanie najlepszych seriali, filmów oraz sportu

Masz ochotę na chwilę relaksu z dobrym serialem lub filmem? A może lubisz oglądać emocjonujący sport na żywo? Jeśli korzystasz z komputera, telefonu lub telewizora wyposażonego w moduł internetowy, koniecznie sprawdź, czym jest usługa OTT.

Usługa Over-The-Top (OTT) to bardzo prosty sposób na dostęp do atrakcyjnej oferty. Może być bezpłatna lub płatna, korzysta z przesyłania strumieniowego treści bezpośrednio do widzów z pominięciem dostawcy usług internetowych. Może to być zarówno audio, jak i wideo np. serwis CANAL+ online ma własną aplikację, dzięki której użytkownicy posiadający telewizory ze opcją SmartTV mogą oglądać wybrane tytuły z oferty, tak naprawdę kiedy tylko mają na to ochotę.

Zobacz wideo Popkultura odc. 95

OTT - łatwy dostęp do konkretnych tytułów

CANAL+ online oferuje dostęp do seriali oryginalnych CANAL+, takich jak polskie "Planeta Singli. Osiem historii", „The Office PL", „Klangor" czy "Kruk. Szepty słychać po zmroku", wraz z kontynuacją - "Kruk. Czorny Woron nie śpi". Równie pokaźny jest wybór zagranicznych produkcji: "Paris Police 1900", "Moscow Noir", „Dr Death", „Chapelwaite" oraz IV sezon „Grzesznicy" to tylko niektóre z tytułów wartych uwagi. Do tego szeroki wybór dokumentów: "Helmut Newton. Piękno i Bestia, "Diana – księżna, która przyćmiła koroną", "Pierwsze damy" czy "Kto wrobił Britney Spears?". A to tylko ułamek tego, co znajdziesz w serwisie.

Dzięki usłudze możesz też oglądać wiele filmów tuż po premierze kinowej, a także mieć dostęp do najciekawszych rozgrywek sportowych. W ofercie CANAL+ online dostępne są m.in. emocjonujące rozgrywki piłkarskie – PKO BP Ekstraklasa, Premier League czy LaLiga Santander. Oczywiście, coś dla siebie znajdą także fani NBA, tenisa czy żużla.

Płać tylko za to, co cię interesuje. Dla dorosłych i dla dzieci

Wystarczy wygodnie usiąść przed telewizorem i włączyć aplikację, a potem wybrać konkretny tytuł. Można też "zabrać" swój ulubiony serial czy inny program poza dom, oglądając go na ekranie komputera, tabletu czy telefonu, także za pomocą aplikacji.

CANAL+ online to także dostęp do wielu bajek i programów dla dzieci. W ramach usługi możesz oglądać polskie animacje znane z MiniMini+ ("Dzielny lew Eryk", "Księżniczka Hania i Grymasek"), programy teleTOON+ ("Deserownia", "Radiowęzeł 13 i pół"), a także wiele światowych hitów, w tym tak uwielbiane przez dzieciaki: "Strażak Sam", "Tomek i Przyjaciele", "Molang" czy "Spongebob Kanciastoporty".

Usługa OTT nie wymaga wykupienia całego pakietu telewizji kablowej - nie musisz więc płacić za te kilkadziesiąt kanałów, z których i tak nie korzystasz. Usługa OTT, jaką jest CANAL+ online to nie tylko dostęp do programów CANAL+, w tym takich jak Planete+ czy Alekino+, ale także tytułów z oferty HBO, Netflixa, czy kanałów sportowych takich jak Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Serwis CANAL+ online jest skrojony pod fanów dobrego kina i sportu. Jest w czym wybierać.

Więcej o: