"Herkules" może być kolejnym serialowym hitem. Dobrych produkcji jest tu dużo więcej

"Jeżeli przyjąć hipotezę, że taki reżyser, jaka ekipa, to wychodzi na to, że jestem najlepszy" - napisał reżyser Bartosz Kruhlik, gdy informował o zakończeniu pracy na planie serialu "Herkules". Efekty będzie można zobaczyć wiosną w Player.pl.

"Cała nadzieja we mnie" - tak często mówi o sobie główny bohater serialu o imieniu Herkules, który już kilka razy oblał egzamin do szkoły policyjnej. Dlaczego genialny analityk mający w jednym palcu wszystkie podręczniki do kryminologii i kryminalistyki nie może wykonywać swojego wymarzonego zawodu? 

To pierwszy serial Kruhlika, który dostał nagrodę za Najlepszy Debiut Reżyserski na 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni za film "Supernova". W rolach głównych zobaczymy Rafała Maćkowiaka oraz Weronikę Książkiewicz.

Herkules i Sylwia - nietypowa para w nowym serialu Player Original

On nazywa się Nowak. Herkules Nowak. Zawsze wstaje o tej samej godzinie. Jego ulubiony strój to sztruksowa marynarka i wygodne buty. Lubi porządek. Woli nie używać urządzeń, które służą do więcej niż jednej czynności. Marzy o tym, żeby pójść w ślady ojca i zostać policjantem. Podręczniki do kryminologii i kryminalistyki ma w małym palcu. Podobnie jak kodeksy i regulaminy. Niestety już po raz dziesiąty oblał część praktyczną egzaminu. Dlaczego? Herkules jest słaby, jeśli chodzi o emocje. Ma ograniczone zaufanie do wszystkich oprócz siebie. Nie zyskuje ani przy pierwszym poznaniu, ani drugim. Często sprawia wrażenie niezbyt miłego gościa.

Ona ma na imię Sylwia. Na nazwisko Mazur. Jest policjantką, która ostatnio niezbyt dobrze radzi sobie w pracy. Grozi jej przeniesienie do wydziału gospodarczego. Jej relacja z szefem ma status "to skomplikowane". Chaos to jej drugie imię. Ciągle w biegu. Z minimalnym makijażem i bez modnych ciuchów. Kieruje się przede wszystkim sercem i intuicją. Ma niezłe podejście do ludzi.

'Herkules' tylko w Player.pl'Herkules' tylko w Player.pl Materiał promocyjny

Co wydarzy się wydarzy, kiedy Herkules stanie na jej drodze? Czy jest jakakolwiek szansa, że Ci dwoje będą w stanie się porozumieć? Szybko okaże się, że mimo tak wielu różnic, Herkules i Sylwia całkiem nieźle się uzupełniają, a wspólne działanie przynosi korzyści każdemu z nich. 

Nowy serial Player Original to gwarancja nietuzinkowo zbudowanych postaci głównych bohaterów, ciekawe zagadki kryminalne i spora dawka poczucia humoru.

"Herkules" to kolejna już produkcja spod znaku Player Original. Produkcje własne, realizowane na zamówienie serwisu i dostępne ekskluzywnie w Playerze, to m.in. ekranizacje książek, takie seriale jak "Chyłka" (najpopularniejszy polski serial na VOD zeszłego roku, w którym Magdalena Cielecka daje twarz bohaterce stworzonej przez Remigiusza Mroza) czy "Żywioły Saszy - Ogień", w którym główną rolę gra Magdalena Boczarska. O niej sama pisarka Katarzyna Bonda mówi, że jest wymarzoną aktorką do zagrania Saszy Załuskiej.

"Herkules" to z kolei scenariusz, który nie jest inspirowany literaturą. Autorami scenariusza nowej produkcji są Karolina Frankowska oraz Bartosz Janiszewski.  

'Herkules' tylko w Player.pl'Herkules' tylko w Player.pl Materiał promocyjny

Jeśli nie "Herkules", to co? Wybór jest duży

Oczywiście "Herkules" to niejedyna propozycja Playera na najbliższe tygodnie. Fanów "Tajemnicy zawodowej" z pewnością ucieszy fakt, że produkcja wraca z drugim sezonem. Julia (Magdalena Różczka) uwalnia się z toksycznych więzi, które łączyły ją miesiącami z wiarołomnym mężem i jego kochanką. Ale wolność ma swoją cenę. Człowiek, którego dotąd broniła jako ojca swoich dzieci, staje się jej wrogiem. W "Tajemnicy zawodowej" obok Różczki występują m.in. Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Andrzej Zieliński i Anna Dereszowska.

W przypadku "Nieobecnych" na nowe odcinki trzeba było czekać dłużej (premiera pierwszej serii w Player.pl odbyła się w 2019 roku), ale było warto. Twórcy zapewniają, że druga seria będzie jeszcze bardziej zawiła i tajemnicza. Historia skupi się wokół komisarz Elżbiety Zawady (Danuta Stenka), której 17-letnia córka przed 15 laty wyszła z domu i już nie wróciła. Tuż po 30. urodzinach Kasi Zawady zostają znalezione zwłoki, a na nich ślady jej krwi. Wniosek jest jeden – córka komisarz żyje, a przynajmniej żyła jeszcze kilka lat temu. Sprawa zostaje wznowiona i trafia na biurko Filipa Zachary (Piotr Głowacki). 

Serwis pokaże też trzeci sezon "Kontroli" - produkcji autorstwa i w reżyserii Nataszy Parzymies, której pierwsza część powstała jako etiuda szkolna. Serial okazał się międzynarodowym hitem, a w zeszłym roku trafiła do serwisu, gdzie pod marką Player Original widzowie mogli obejrzeć kontynuację tej historii. Teraz czas na ciąg dalszy opowieści o uczuciu Majki (Ewelina Pankowska) i Natalii (Adrianna Chlebicka). Dziewczyny po długiej rozłące wreszcie będą razem, ale - jak to i w życiu, i w serialach bywa - nie oznacza to sielanki, bo na horyzoncie pojawią się nowe problemy.

Player.pl to nie tylko seriale fabularne, lecz także reality show. W ostatnich miesiącach szczególnie głośno było o "Prince Charming", ale przecież i "Hotel Paradise" znowu otwiera swoje podwoje. Piąty sezon został zrealizowany w najbardziej luksusowym hotelu spośród wszystkich dotychczasowych edycji, w Panamie. Romantyczne randki i szalone imprezy - z tego "Hotel Paradise" jest już dobrze znany widzom, ale w tej odsłonie na uczestników i fanów programu prowadzonego przez Klaudię El Dursi czekają też niespodzianki - w tym odświeżona formuła z nowym elementem, którym jest "Szansa od raju". Aby się przekonać, na czym ta szansa polega, wystarczy włączyć Player.pl.