Koło młyńskie, wielkie gry i strefa relaksu. Allegro zapewni moc atrakcji na 28. Pol'and'Rock Festival

Allegro od samego początku gra z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i wspiera jej dobroczynne działania. Wspólne granie trwa zresztą nie tylko podczas zimowych zbiórek, ale i w ramach letniego świętowania Festiwalu Pol'and'Rock. Nie inaczej jest w tym roku - 28. edycja imprezy, która w dniach 4-6 sierpnia zawita do Czaplinka, będzie wypełniona rozmaitymi atrakcjami, nie tylko muzycznymi.

"Najpiękniejszy Festiwal świata" wraca z wielką pompą - przez trzy dni miłośnicy cięższych gitarowych brzmień będą mogli posłuchać koncertów swoich ulubionych zespołów. Na scenach 28. Pol’and’Rock Festival zagrają m.in. Clutch, Wolf Alice, King Gizzard & The Lizard Wizard i Fun Lovin' Criminals. Sporo aktywności czeka na festiwalowiczów również w strefach pozamuzycznych. Nie zabraknie tam również marki Allegro, która przygotowała wiele atrakcji w swojej strefie, czyli na Podwórku Allegro.

Pol’and’Rock Festival i Allegro grają razem. Bez koła ani rusz

Od lat najpopularniejszym symbolem Festiwalu jest wielkie koło młyńskie Allegro. Każdy chętny uczestnik imprezy będzie mógł się nim przejechać i podziwiać panoramę miasteczka festiwalowego z samej góry. W części relaksu oprócz cienia - chyba największej atrakcji w upalne sierpniowe dni - pojawią się wygodne leżaki, hamaki brazylijskie oraz tężnia z solankową mgiełką, która przyniesie upragnione orzeźwienie.

Allegro zadba też o tych, których wysoko poniesie niespożyta energia. Festiwalowicze będą mogli spróbować sił w wielkoformatowych wersjach popularnych gier takich jak Twister, szachy, chińczyk czy żabki. Ponadto spragnieni rywalizacji uczestnicy mogą oddać się sportowym uciechom i wziąć udział w zawodach przeciągania liny czy meczu siatkówki plażowej - nagrody dla najlepszych graczy przygotowało Allegro Lokalnie (do zgarnięcia m.in. Jenga oraz drewniany zestaw czterech gier).

Nudzić się nie będą również najmłodsi, na których czeka mnóstwo dobrej zabawy w specjalnie wyznaczonej strefie. Mało? To dorzućmy jeszcze obecność animatorów, którzy poprowadzą quiz podwórkowy - każdy ma szansę sprawdzić swoją wiedzę na temat Festiwalu Pol’and’Rock. Warto dodać, że na terenie Strefy Allegro znajdą się zielone automaty One Box by Allegro, przy których będzie można sprawdzić swój refleks - zadanie będzie polegało na jak najszybszym zamknięciu skrytek. Za drzwiczkami ukryją się atrakcyjne gadżety, takie jak m.in. frisbee, skakanki czy powerbanki. Wszystko to bez wątpienia przyda się na Festiwalu.

Allegro wspiera działania Fundacji WOŚP od początku swojego istnienia. 22 lata współpracy przełożyły się na niemal 148 mln złotych przekazanych na konto Fundacji WOŚP.

Więcej o: