Wystarczy 10 złotych miesięcznie (a dokładnie za 30 dni), by mieć dostęp do głośnych polskich produkcji i światowych hitów. Wygodnie, kiedy i jak chcesz

Player ma w ofercie dobre światowe i polskie produkcje - w tym ponad 20 tytułów oryginalnych, takich jak niezwykle popularna "Chyłka" czy "Skazana". Choć serwis już ma dobrą pozycję na rynku, ciągle zaskakuje nowymi pomysłami.

Player od lat jest niezmiennie najprężniej rozwijającym się lokalnym serwisem VOD. Trudno znaleźć w Polsce kogoś, kto nie słyszał o świetnej roli Magdaleny Cieleckiej w ekranizacji serii Remigiusza Mroza o Chyłce lub nie kojarzy roli Macieja Stuhra w "Szadzi", w której aktor pokazał zupełnie inne oblicze niż w poprzednich rolach. To w serialu Player Original "Skazana" Agata Kulesza zagrała główną rolę sędzi, która niesłusznie trafia do więzienia. walczyć o sprawiedliwość i udowodnić swoją niewinność. Szybko przekona się, że cela to miejsce, które zmienia każdego. Ją również. Prawo, w które tak wierzyła, egzekwowała i któremu służyła, nagle zawodzi. Żeby przetrwać, musi przyjąć obowiązujące zasady gry. Ten ostatni tytuł cieszy się taką popularnością, że już 15 listopada premierę będzie miał drugi sezon, a doczeka a doczeka się spin offu??

Player już ma świetne seriale i kręci kolejne. Wystarczy 10 złotych, żeby je oglądać

Co ważne, najtańszy pakiet to koszt zaledwie 10 złotych za 30 dni. Użytkownik dostaje w nim dostęp do produkcji Player Original, najnowszych odcinków ulubionych programów i seriali oraz kanału TVN na żywo. Nic dziwnego, że w ciągu ostatniego roku widzowie łącznie spędzili ponad 22 mln godziny na oglądaniu seriali Playera. A dodatkowo już w tym pakiecie, bez dodatkowych opłat, można oglądać kilkaset filmów, w tym światowe hity trafiające do serwisu prosto z dużego ekranu. Wśród produkcji są tak świetnie obsadzone filmy jak "Teściowie" z Marcinem Dorocińskim, Mają Ostaszewską, Adamem Woronowiczem i Izabelą Kuną, "Fucking Bornholm" z Agnieszką Grochowską i Maciejem Stuhrem czy "Rozumiemy się bez słów" - film, który zdobył sześć nominacji do nagrody Cezara i zainspirował twórców oscarowego "CODA".

I będą kolejne powody, by tam zaglądać - już teraz wiadomo, że do Remigiusza Mroza ("Chyłka"), Igora Brejdyganta ("Szadź") czy Katarzyny Bondy ("Żywioły Saszy - Ogień"), czyli jednych z najpoczytniejszych autorów, których książki stały się inspiracją dla chętnie oglądanych produkcji Player Original, dołączyła też Katarzyna . Jej twórczość też zainspirowała serialowych twórców - efekty niedługo w serwisie. Do końca 2023 roku na fanów Playera czeka przynajmniej 10 premier pod marką Player Original.

Player stawia na znane nazwiska, ale też promuje młode talenty

Uznane nazwiska zaangażowane w realizację nowych pomysłów to jedno, ale to właśnie w tym serwisie można oglądać "Kontrolę" Nataszy Parzymies, o której talencie pisał prestiżowy serwis i magazyn Variety. Player podjął współpracę z młodą reżyserką, która - jak mówiła w jednym z wywiadów - chciała zaliczyć egzamin, a zyskała światowe uznanie. Jej serial "Kontrola" stał się pierwszą produkcją Player Original w światowej dystrybucji za pośrednictwem platformy discovery+.

Player oferuje też opcję oglądania filmów dzięki opcji wypożyczenia - w tym momencie można podziwiać m.in. fenomenalną metamorfozę Austina Butlera w Króla rock'and'rolla w "Elvisie" Buza Luhrmana. To mocny kandydat do oscarowej nominacji za pierwszoplanową rolę męską. Sam film opowiada historię gwiazdy, na pierwszy plan wysuwając jego relację z kontrowersyjnym menedżerem (w tej roli Tom Hanks). Co jeszcze warto zobaczyć? Z pewnością jeden z największych kinowych hitów tego roku - spektakularny "Top Gun: Maverick", w którym Tom Cruise po latach wraca za stery myśliwca. I jak on lata! Można też wybrać np. film Guya Ritchiego "Jeden gniewny człowiek", "Furiozę", "Złoto", czy "DC Liga Super-Pets".

Seriale, filmy, ale i dużo więcej

W Playerze warto też zwrócić uwagę na dokumenty. Niedawno premierę miała głośna seria discovery+ Originals "Dom Hammerów - mroczne tajemnice", opowiadająca o jednym z najbardziej obiecujących aktorów Hollywood, Armiem Hammerze, który stracił swoją pozycję praktycznie w jeden dzień. Okazuje się, że okropnych i wstrząsających tajemnic w jego rodzinie jest więcej. Twórcom udało się namówić do występu przed kamerą m.in. ciotkę Armiego Hammera, która mówi: Każde pokolenie mojej rodziny było zamieszane w mroczne występki. I jest coraz gorzej i gorzej.

Dla fanów sportu z pewnością ważne jest to, że w Playerze mogą oglądać pełne relacje ze Speedway Grand Prix, najważniejszych wyścigów kolarskich świata, w tym Tour de France i Vuelty, wybranych turniejów tenisowych Wielkiego Szlema, Pucharu Świata we wspinaczce sportowej i sportów zimowych na czele z Pucharem Świata w skokach narciarskich oraz z letnich Igrzysk Olimpijskich. Dzięki aplikacji można kibicować swoim faworytom, oglądając ich zmagania zarówno na ekranie telewizora, komputera, ale także tabletu czy telefonu.

Player stawia też na informacje i ciągle się rozwija. W ofercie niedawno pojawił się np. kanał CNN. Można też w niej znaleźć kanały dziecięce Cartoon Network, Boomerang czy filmowe - Warner TV oraz Cinemax. Tu każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej o: