Bajkowe święta nie muszą być drogie

Masz ochotę przeżyć święta, oglądając bajki kiedy tylko masz na to czas i ochotę? Szukasz na ostatnią chwilę prezentu pod choinkę, który ucieszy nie tylko obdarowanego ale także jego bliskich? Czy Ty lub Twoja rodzina lubicie oglądać w telewizji swoje ulubione programy ale często macie problem aby zdążyć na początek? Czy Twoje ulubione programy są nadawane w czasie kiedy po prostu nie możesz oderwać się od pracy? Jeżeli przynajmniej raz odpowiedziałeś twierdząco, mamy dla Ciebie magiczną usługę GONET.TV, dzięki której możesz wyczarować magiczne, telewizyjne święta.

Oglądanie telewizji jak z bajki

Dzięki GONET.TV możesz oglądać swoje ulubione programy i bajki gdzie i kiedy chcesz. Dokładnie, wtedy gdy masz na to ochotę. Oprócz 127 programów na żywo możesz skorzystać również z ogromnej biblioteki i to bez dodatkowych opłat. Słowo ogromna jest tutaj jak najbardziej na miejscu. Znajdziesz w niej programy ze wszystkich stacji, posortowane w przejrzyste kategorie. Masz ochotę na filmy? Super! Jest ich do wyboru prawie 1500. Do dyspozycji są nie tylko filmy, ale też bajki, seriale czy sport. Możesz wszystko sortować według tego, na co masz w danym momencie ochotę. Niezależnie czy jesteś entuzjastą kina, czy klasycznym telewizyjnym widzem, na pewno wybierzesz coś „w sam raz". Tylko w zeszłym roku widzowie GONET.TV mogli obejrzeć ponad 12 700 różnych filmów i prawie 1900 seriali. Ponadto zawartość biblioteki stale się zmienia więc naprawdę nie brakuje nowych programów.

Ponadto w pakiecie podstawowym masz do wyboru stacje Premium. Miłośnicy filmów i seriali docenią stację FOX, Kino Polska, cztery kanały Filmbox czy też Paramount Channel. Fani sportu mogą skorzystać z czterech kanałów Eleven Sports, dzięki którym mogą oglądać najlepsze piłkarskie ligi w Europie, żużel czy zawody Formuły 1. Dla najmłodszych widzów mamy do wyboru kanały Nickelodeon, Nictoons czy Top Kids. Interesujących stacji Premium jest w ofercie oczywiście o wiele więcej.

Magiczne funkcje

Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w GONET.TV możesz zatrzymać, przewinąć lub odtworzyć od początku każdy program. Na przykład, gdy chcesz iść po kolejną porcję ciasta lub odtworzyć ulubioną scenę. A co jeśli właśnie wyszedłeś na poncz lub zjeżdżasz ze znajomymi na nartach i nie możesz obejrzeć w tej chwili swojego ukochanego programu? Dzięki GONET.TV możesz nagrywać lub oglądać do 30 dni wstecz. To właśnie dlatego możesz cieszyć się ze świąt ze znajomymi oraz nie przegapić dobrego filmu i obejrzeć go, gdy będziesz miał na to czas.

Shutterstock, aut. PeopleImages.com - Yuri AShutterstock, aut. PeopleImages.com - Yuri A 

Perfekcyjny prezent

Niezależnie od tego, czy chcesz uszczęśliwić siebie czy swoich najbliższych, GONET.TV zawsze spowoduje uśmiech na twarzy. Prezent, z którego możesz się cieszyć jeszcze długo po świętach jest bowiem tym najlepszym. Właśnie o takim czytasz. Każdy nowy klient może wypróbować GONET.TV za jedyne 1 zł, a jeżeli chcesz go podarować komuś pod choinkę, najprostszą rzeczą jest zamówienie go jako prezent. Aktywacja jest niemal natychmiastowa, więc jeśli zamówisz GONET.TV w świąteczny ranek, wieczorem już możesz oglądać najlepsze filmy i bajki. Po okresie próbnym możesz mieć GONET.TV za wyjątkowo korzystną cenę od 9,90 zł. Sprawisz sobie i bliskim wówczas bajkowe święta!

www.gonet.tv/pl/

Więcej o: