Kochasz książki? Te oryginalne i stylowe gadżety wybraliśmy właśnie dla ciebie

AT
09.02.2018 12:00
Źródło: Shutterstock

Źródło: Shutterstock (Źródło: Shutterstock)

To, że czytanie jest najlepszym sposobem na spędzenie wolnego czasu, wie z pewnością każdy mól książkowy. W końcu nic tak nie odpręża jak wciągająca lektura. Specjalnie dla was znaleźliśmy oryginalne i stylowe gadżety, które zachwycą każdego miłośnika książek. Sprawdźcie!

Zegar

Zegar-książki to stylowy dekoracyjny gadżet, który z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom czytania. Składa się on z trzech eleganckich tomów, które można ukryć na półce pomiędzy książkami lub postawić jako ozdobę w bardziej widocznym miejscu. Zegar ten nie tylko wskazuje godzinę, lecz także wzbogaca wystrój każdego pomieszczenia. Model w pastelowych barwach jest tylko jednym z dostępnych wariantów - można je też kupić w bardziej jaskrawej odsłonie lub postawić na te w klasycznych, czarno-białych kolorach. 

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Niewidzialna półka

Niewidzialna półka to oryginalny gadżet, który zachwyci nie tylko pasjonatów czytania. Przymocowana do ściany sprawia, że książki wyglądają tak, jakby samodzielnie unosiły się w powietrzu. Niedroga i prosta w montażu, świetnie sprawdzi się jako efektowna dekoracja każdego wnętrza. Ta niezwykła, minimalistyczna półka jest nie tylko praktyczna i funkcjonalna, ale także łatwa do utrzymania w czystości.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Podpórki do książek

Jeśli jesteś miłośnikiem czytania i posiadasz w swoim domu duży zbiór książek, z pewnością przydadzą ci się praktyczne podpórki. Przeznaczone do podpierania również czasopism, segregatorów czy audiobooków, świetnie sprawdzą się w każdej biblioteczce. Pomagają one zachować porządek i sprawiają, że wszystkie książki nareszcie stoją równo na każdej półce i regale. Podpórki do książek dostępne są w wielu wersjach, dopasowanych do stylistyki poszczególnych wnętrz. Drewniane, z brązu, w formie ramki na zdjęcia - do wyboru, do koloru. 

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Zobaczcie inne gadżety idealne dla miłośników czytania!

Więcej o: