Voucher teatralny - idealny prezent dla miłośnika sztuki! Zobacz nasze propozycje

AT
09.05.2018 13:32
Materiały partnerów

Materiały partnerów (Materiały partnerów)

Voucher teatralny to znakomity pomysł na prezent dla każdego wielbiciela sztuki. Ważny przez 12 miesięcy, pozwala na udział w dowolnym spektaklu, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że nie trafimy z upominkiem w czyjś gust. Zobaczcie trzy wybrane przez nas vouchery i zaskoczcie swojego bliskiego oryginalnym prezentem!

Voucher do Teatru Capitol

W tym roku Teatr Capitol obchodzi swoje dziesięciolecie. Założony w 2008 roku w miejscu dawnego kina Oka, jest wspólnym dziełem małżeństwa zawodowo związanego ze sztuką filmową i teatralną - aktorki Anny Gronostaj oraz reżysera Stanisława Mączyńskiego. Teatr Capitol to miejsce unikalne. Drugiego takiego nie znajdziemy w całej Europie! W nowatorski sposób łączy on teatr z klubem muzycznym, a jego wystrój zachwyca oryginalnością. W Teatrze Capitol znajdziemy różnorodny repertuar, który zapewni widzom rozrywkę na najwyższym poziomie, oraz szerokie spektrum innych kulturalnych rozrywek. 

Teatr CapitolTeatr Capitol Materiały partnerów

Voucher do Teatru Dramatycznego

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy powstał stosunkowo niedawno, bo w roku 2012, w wyniku połączenia dwóch instytucji kultury: Teatru Dramatycznego im. Gustawa Holoubka oraz Teatru Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego. Na cześć obydwu dyrektorów główne sceny Teatru otrzymały odpowiednio nazwy: Scena im. Gustawa Holoubka oraz Scena Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego. Poza ciekawym i szerokim repertuarem Teatr Dramatyczny może poszczycić się również wieloma inicjatywami, mającymi na celu upowszechnienie dostępu do kultury. Liczne programy społeczne umożliwiają zakup tanich biletów studentom oraz seniorom, a także zapewniają rodzicom opiekę nad dziećmi podczas trwania niektórych spektakli. 

Teatr DramatycznyTeatr Dramatyczny Materiały partnerów

Voucher do Teatru Sabat

Teatr Sabat to jedyny w Polsce teatr rewiowo-musicalowy. Założony w 2001 roku przez tancerkę Małgorztę Potocką, za swoją działalność otrzymał nagrodę "Warsaw Destination Alliance". W spektaklach i rewiach biorą udział nie tylko wybitni aktorzy, ale także wieloosobowy zespół tancerzy oraz znani wokaliści. Efektowne kostiumy oraz utwory z inscenizacji światowej muzyki tj. „Moulin Rouge”, „Dzwonnik z Notre Dame” czy „Chicago” to jednak nie wszystko! Przed spektaklem na gości czeka wykwintna kolacja, a po zakończeniu przedstawienia dancing na scenie teatru.

Teatr SabatTeatr Sabat Materiały partnerów

Więcej o: