Jesteś fanem komiksów Marvela? Zobacz ubrania i gadżety z superbohaterami

AT
05.02.2019 15:30
Kolaż / Ubrania Marvel / Materiały partnerów

Kolaż / Ubrania Marvel / Materiały partnerów

Marvel to zarazem najstarszy i najbardziej popularny producent komiksów. Twórca postaci takich jak Kapitan Ameryka, Iron Man, Spider-Man, Hulk, Punisher czy Daredevil. Jeśli ty również należysz do grona wiernych fanów Marvela, to z pewnością spodoba ci się przygotowany przez nas przegląd gadżetów i ubrań z motywami z jego komiksów. Sprawdź!

Amerykańskie przedsiębiorstwo Marvel Entertainment zostało założone w 1933 roku w Nowym Jorku przez Martina Goodmana, który kilka lat później stworzył także gazetę z komiksami Timely Comics. Pierwszą wypromowaną przez nią postacią był Kapitan Ameryka, który zdobył ogromną popularność. Superbohater zaskarbił sobie sympatię ogromnej rzeszy fanów, na czym zyskało także całe wydawnictwo. Zaczęło się ono powoli rozrastać, kreując nowe postacie, z których największe uznanie zdobył Spider-Men. Co ciekawe, Marvel jest prawnym właścicielem prawie pięciu tysięcy bohaterów, lecz do najbardziej znanych i rozpoznawalnych należą ci stworzeni ponad kilkadziesiąt lat temu.   

Ubrania Marvel

Jeśli jesteś fanem superbohaterów Marvela i chcesz w skuteczny sposób wyeksponować swoją pasję, wyposaż się w ubrania z motywami ze znanych komiksów. Koszulka z Tarczą Kapitana Ameryki, skarpetki z Hulkiem czy bluza z logo Marvela to elementy garderoby, którymi nie pogardzi żaden fan!

Kolaż / Ubrania Marvel / Materiały partnerówKolaż / Ubrania Marvel / Materiały partnerów 

Imprezowe gadżety i dekoracje

Urządzasz imprezę i zastanawiasz się nad motywem przewodnim? Postaw na gadżety z Avengers! Dekoracje z superbohaterami sprawdzą się nie tylko na przyjęciach dla dzieci - mogą być one również oryginalnym i zabawnym akcentem innych uroczystości. I nie chodzi tu tylko o talerzyki czy kubeczki z komiksowymi motywami. Teraz dostępne są także inne, niebanalne akcesoria - gry imprezowe, piniata czy nawet chodzące balony. 

Kolaż / www.cravingsomecreativity.com, autor: brak informacji / Materiały partnerówKolaż / www.cravingsomecreativity.com, autor: brak informacji / Materiały partnerów Kolaż / www.cravingsomecreativity.com, autor: brak informacji / Materiały partnerów

Zobacz także obrazy z postaciami z komiksów Marvela!

Więcej o: