Gadżety dla fanów Hobbita! Klucz Thorina, mapa Śródziemia i oczywiście Pierścień

AT
29.01.2019 11:14
Kolaż / Źródło: www.lotr.wikia.com, autor: brak informacji

Kolaż / Źródło: www.lotr.wikia.com, autor: brak informacji (Materiały partnerów)

Jeśli tak jak nam podobała ci się trylogia Hobbita, to z pewnością zainteresują cię także oryginalne gadżety z filmu. Zobacz stylowe akcesoria i zainspiruj się światem stworzonym przez J.R.R. Tolkiena.

Każdy prawdziwy fan J.R.R.Tolkiena zaraz po przeczytaniu Władcy Pierścieni powinien także obejrzeć Hobbita. Filmowa trylogia będąca adaptacją powieści fantasy dla dzieci o tytule Hobbit, czyli tam i z powrotem, przedstawia wydarzenia mające miejsce 60 lat przed opisanymi we Władcy Pierścieni. Producentem całej serii jest Peter Jackson - zasłynął on jako reżyser adaptacji najsłynniejszego dzieła Tolkiena, za którą otrzymał aż siedem Oscarów. Choć początkowo Hobbit miał się składać jedynie z dwóch części, to jednak finalnie materiał został rozłożony na trzy pełnometrażowe filmy. Trylogia, do której należą: Hobbit: Niezwykła podróż, Hobbit: Pustkowie Smauga oraz Hobbit: Bitwa Pięciu Armii miała swoje premiery odpowiednio w 2012, 2013 i 2014 roku. 

Gadżety z filmu

Jeśli jesteś fanem Hobbita i chciałbyś wejść w posiadanie autentycznych akcesoriów z filmu, z pewnością zainteresuje cię nasze zestawienie. Klucz Thorina czy mapa Śródziemia to gadżety, o których marzy każdy miłośnik serii. Teraz dostępna jest także replika magicznego pierścienia, dzięki której poczujesz się jak jeden z Hobbitów. 

Kolaż / Źródło: www.tapety.joe.pl, autor: brak informacjiKolaż / Źródło: www.tapety.joe.pl, autor: brak informacji Materiały partnerów

Biżuteria

Elegancka biżuteria, która jest gustownym dopełnieniem stylizacji, to must-have każdej kobiety. Jeśli szukasz jedynych w swoim rodzaju naszyjników lub kolczyków, postaw na te inspirowane Hobbitem. Oryginalna biżuteria elficka będzie nie tylko stylowym i niebanalnym dodatkiem, ale także symbolem siły oraz odwagi.

Kolaż / Źródło: www.aliexpress.com, autor: brak informacjiKolaż / Źródło: www.aliexpress.com, autor: brak informacji Materiały partnerów

Długopisy i figurki

Zwykły długopis to już przeżytek! Teraz zamiast nieciekawego i mało oryginalnego modelu możesz wyposażyć się w ten inspirowany Hobbitem. Długopis w kształcie klucza Thorina, laski Gandalfa czy miecza Bilbo Bagginsa znalezionego podczas podróży do Samotnej Góry, to must-have każdego fana serii!

Kolaż / Źródło: www.lotr.wikia.com, autor: brak informacjiKolaż / Źródło: www.lotr.wikia.com, autor: brak informacji Materiały partnerów

Zobacz także inne gadżety z filmu!

Więcej o: