Serial Rick and Morty powraca! Zobaczcie oryginalne gadżety z bohaterami serii

AT
04.06.2018 13:44
fot. www.wallangsangit.com

fot. www.wallangsangit.com (autor: brak informacji)

Rick and Morty to animowany serial dla dorosłych, który bije rekordy popularności. Jeśli Ty również jesteś jego fanem, zobacz gadżety z bohaterami serii i wyposaż się w oryginalne akcesoria!

Rick and Morty to jeden z najpopularniejszych seriali animowanych ostatnich lat. Stworzona przez Dana Harmonda i Justina Roilanda seria, zdobyła nie tylko serca dorosłych fanów, ale także krytyków, którzy chwalili ją za cięty dowcip oraz wysoki poziom animacji. Początkowo Rick and Morty miał być jedynie jednorazową produkcją, parodiującą znany film Powrót do przyszłości, lecz za namową producentów twórcy rozszerzyli projekt i stworzyli całą serię. 

KolażKolaż Materiały partnerów

Wielowymiarowa fabuła

Rick and Morty to serial, który opowiada o przygodach zwariowanego naukowca -alkoholika oraz jego niezbyt rozgarniętego wnuka Mortiego. Bohaterowie przemieszczają się między alternatywnymi rzeczywistościami i podróżują po odległych galaktykach, wciąż wpadając w najróżniejsze tarapaty. Serial ten charakteryzuje się przede wszystkim ironicznym humorem, ciętym językiem oraz niesamowitą i nieprzewidywalną fabułą. I choć Rick and Morty sklasyfikowany został jako animowana komedia dla dorosłych, to jednak poza genialnymi dialogami i zabawnymi przygodami, posiada również pewną, ukrytą za specyficznym humorem, głębię. 

Kolaż / fot. www.walmart.com, autor: brak informacjiKolaż / fot. www.walmart.com, autor: brak informacji Materiały partnerów

Kiedy możemy spodziewać się premiery 4 sezonu?

Pierwszy sezon serialu miał swoją premierę pod koniec 2013 roku, drugi ukazał się dwa lata później, a kolejna seria została wypuszczona dopiero w roku 2017. Fani przygód ekscentrycznego naukowca i jego wnuka musieli więc dość długo czekać pomiędzy kolejnymi sezonami. Nie od razu było wiadomo czy po 2017 roku powstaną kolejne odcinki, więc widzowie z zapartym tchem czekali na jakąkolwiek informację. Odetchnęli z ulgą dopiero niedawno, a konkretnie 10 maja 2018 roku, kiedy to twórcy ogłosili, że wyprodukowanych zostanie kolejnych 70 odcinków serialu. Na razie nie znamy jeszcze daty premiery 4 sezonu, ale zgodnie z zapowiedzią Ryana Ridleya, raczej nie nastąpi ona wcześniej niż pod koniec 2019 roku.

Więcej o: