Książkowy outlet! Kryminały najbardziej znanych pisarzy już za 8 zł

AT
17.07.2018 12:00
Kolaż / Materiały partnerów

Kolaż / Materiały partnerów (Kolaż / Materiały partnerów)

Każdy miłośnik literatury wyznaje zasadę, że książek nigdy za wiele. Zobaczcie przecenione kryminały najbardziej znanych autorów, za które nie zapłacicie więcej niż 14,99 zł!

Wakacje to czas wyjątkowo sprzyjający czytaniu. Większość miłośników literatury wykorzystuje urlop na nadrobienie książkowych zaległości, które nagromadziły się przez cały rok. Jak jednak wyposażyć się we wszystkie pożądane tytuły nie wydając przy tym majątku? Oczywiście kupując książki z wyprzedaży! Letnie promocje obejmują nie tylko księgarnie stacjonarne, ale również te internetowe, dlatego nawet jeśli nie mamy czasu na jeżdżenie po sklepach, bez problemu możemy zaopatrzyć się w wiele tomów w niezwykle okazyjnych cenach. 

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przegląd 12 kryminałów, thrillerów i powieści sensacyjnych najbardziej znanych autorów, które teraz możecie kupić dużo taniej. Popularne książki Jo Nesbo, Agathy Christie, Johna Grishama czy Stephena Kinga to tylko niektóre z zagranicznych pozycji, które dostaniecie w niższych cenach. Z polskich twórców polecamy Katarzynę Puzyńską, Zygmunta Miłoszewskiego oraz Katarzynę Bondę, których książki kupicie już od 8 złotych.  

Kolaż /Kolaż / Materiały partnerów

Więcej o:
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • roweryretro

    Oceniono 2 razy 0

    Ja polecam doskonały kryminał austriackiego pisarza Hugona Bettauera "Morderca kobiet".Książka dla tych, którzy uwielbiają zagadki w stylu „Kto zabił?” Tajemnicze zniknięcie niewinnych kobiet, niespełniona miłość, skrupulatny detektyw i brak jakichkolwiek śladów. Wszystkie tropy prowadzą na manowce. A w tle obraz tragicznej sytuacji Niemiec po pierwszej wojnie światowej. Autor z ogromną fantazją zwodzi czytelnika aż do ostatnich stron powieści. Czy doczekamy się rozwiązania tej łamigłówki? Klimaty z powieści kryminalnych Agaty Christie i Artura Conana Doyla w jednym. Czy są lepsze od nieśmiertelnej klasyki? Na to pytanie każdy odpowie sobie sam po przeczytaniu tej powieści. Książkę docenią również wielbiciele amerykańskich kryminałów, których akcja rozgrywa się na sali sądowej. Intelektualna rozgrywka między dobrem a złem. Kto zwycięży? Czy jest coś pomiędzy czarnym a białym? Niedostrzegalne szczegóły, wytrwałość w dążeniu do celu i intuicja odgrywają tu zasadniczą rolę. Czyta się szybko, książka wciąga z każdą kolejną stroną. Nieprzespana noc gwarantowana!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX