Letnie premiery HBO GO - 8 nowych seriali, które pojawiły się w lipcu

AT
28.08.2018 08:00
Kolaż / Materiały partnerów

Kolaż / Materiały partnerów (Kolaż / Materiały partnerów)

Tego lata HBO GO przygotowało dla swoich widzów bogatą ofertę serialowych nowości. Od thrillerów, przez komedie, aż po seriale sensacyjne - każdy nawet najbardziej wybredny kinoman znajdzie tu z pewnością coś dla siebie! Zobaczcie 8 nowych seriali HBO GO, które umilą wam ciepłe, letnie wieczory.

Ostre przedmioty

Autorska produkcja HBO, stworzona na podstawie powieści Gillian Flynn - autorki Zaginionej dziewczyny. Serial opowiada o dziennikarce Camille Preaker (w tej roli pięciokrotnie nominowana do Oscara Amy Adams), która zostaje wysłana do swojej rodzinnej miejscowości, gdzie ma przygotować artykuł o dwóch zaginionych dziewczynkach. Reporterka razem z miejscowym detektywem Richardem Willisem stara się rozwiązać zagadkę. W trakcie pobytu w swoich rodzinnych stronach Camille przypomina sobie traumatyczne wydarzenia z dzieciństwa - w tym śmierć swojej młodszej siostry.

 

Heathers

Czarna komedia opowiadająca o życiu nastolatków z amerykańskiej szkoły średniej, inspirowana znanym filmem z lat 80. o tym samym tytule. Główną bohaterką serialu jest Veronica Sawyer (Grace Victoria Cox) należąca do najbardziej wpływowej grupy w szkole, której przewodzi bezwzględna Heather Chandler (Melanie Field). Kiedy Veronica popada w konflikt z przywódczynią grupy i poznaje tajemniczego chłopaka J.D (James Scully), zaczyna wcielać w życie coraz bardziej makabryczne pomysły.

 

Famous in love

Serial przedstawiający dobre i złe strony show-biznesu, zrealizowany na podstawie powieści Rebecci Serle. Główna bohaterka (w tej roli Bella Thorne znana m.in. z Rodzinnych rewolucji), która jest zwykłą, nie wyróżniającą się niczym studentką, dostaje propozycje zagarnia pierwszoplanowej roli w hollywoodzkiej produkcji. Dziewczyna z dnia na dzień staje się gwiazdą, powoli odkrywając blaski i cienie przemysłu rozrywkowego.

 

Snowfall

Serial obyczajowy, którego akcja rozgrywa się w latach 80. w Los Angeles. Historia opowiadana jest tu z perspektywy trzech głównych bohaterów: Franklina Sainta (dilera narkotyków), Gustava Zapato (zapaśnika) oraz Teddy'ego McDonalda (pracownika CIA). Każdy z nich musi poradzić sobie ze swoimi osobistymi dramatami, starając się przetrwać w mieście zmienionym przez rozprzestrzeniający się narkotykowy biznes w obszary pełne przemocy i moralnego spustoszenia. 

 

Młody Sheldon

Jest to prequel znanego wszystkim serialu Teoria wielkiego podrywu (The Big Bang Theory). Komedia opowiada o perypetiach kilkuletniego Sheldona Coopera (w tej roli Iain Armitage), dorastającego w małym miasteczku we wschodnim Teksasie. Uzdolniony i inteligentny chłopiec, obdarzony niezwykłymi matematycznymi zdolnościami, nie ma łatwego życia. Małomiasteczkowa społeczność, zazdrosne rodzeństwo oraz rodzice, którzy nie mogą nadążyć za genialnym synem, nie ułatwiają małemu prymusowi i tak już skomplikowanego okresu dorastania.

 

SIX

Serial sensacyjny opowiadający o oddziale komandosów, którzy mają za zadanie odnaleźć w Afganistanie niebezpiecznego przywódcę talibów. Z początku prosta sprawa komplikuje się, gdy wychodzi na jaw, że z terrorystami współpracuje amerykański urzędnik. Inspirowany przeżyciami żołnierzy z oddziału Navy SEAL serial, w przejmujący sposób przedstawia obraz zawodowego i prywatnego życia wojskowych, którzy narażając własne życie, muszą stawić czoła wielu niebezpieczeństwom. 

 

Cormoran Strike

Serial zekranizowany na podstawie cyklu powieści kryminalnych J.K. Rowling, opowiadający o losach prywatnego detektywa Cormorana Strike'a (Tom Burke). Główny bohater to wojenny weteran ze skomplikowaną przeszłością, rozwiązujący sprawy, z którymi nie radzi sobie policja. Jego niezawodny instynkt oraz ogromne doświadczenie w roli śledczego okazują się nieocenione podczas skomplikowanego dochodzenia w sprawie morderstwa. 

 

Sukcesja

Nowy serial produkcji HBO przedstawiający historię rodziny Roy'ów, do których należy jedna z największych korporacji mediowych na świecie. Logan Roy - prezes firmy i ojciec czworga dzieci - chce przekazać swoje stanowisko jednemu z potomków, co prowadzi do ostrej rywalizacji między rodzeństwem. Rodzinne napięcia, rozterki i wzajemne oskarżenia burzą pozornie dobre relacje rodziny, która staje do walki o władzę. 

 
Więcej o: