Sierpień w HBO GO: serialowe nowości, które pojawią się na początku miesiąca

AT
28.08.2018 09:00
Kolaż / Materiały partnerów

Kolaż / Materiały partnerów (autor: brak informacji)

W sierpniu HBO przygotowało dla Was kilka nowości, które pojawią się już na początku miesiąca. W ofercie platformy m.in. nowy serial oparty na twórczości Stephena Kinga oraz kolejne sezony znanych i lubianych produkcji.

Castle Rock

Amerykański serial, wyprodukowany przez Bad Robot Productions oraz Warner Bros, który na HBO GO dostępny będzie już od 2 sierpnia. Nowa produkcja utrzymana w konwencji thrillera psychologicznego, jest swobodną adaptacją kilku powieści Stephena Kinga, łączącą w sobie popularne wątki, postacie oraz motywy z najbardziej znanych książek tego autora.  

 

Akcja serialu toczy się w fikcyjnym miasteczku Castle Rock, często pojawiającym się w twórczości Kinga. Głównym bohaterem jest tu adwokat Henry Deavery (w tej roli André Holland znany m.in z filmów: Moonlight, Selma, 42 - Prawdziwa historia amerykańskiej legendy), który zajmuje się sprawami więźniów skazanymi na karę śmierci. Prawnik rozpoczyna współpracę z zagadkowym The Kidem (Bill Skarsgård) - młodym mężczyzną osadzonym w zakładzie karnym Shawshank, wokół którego zaczynają się dziać coraz dziwniejsze rzeczy. 

Niepewne

Amerykański serial komediowy, który już w sierpniu powróci na HBO GO z trzecim sezonem. W najnowszych odcinkach serii znów będziemy śledzić losy Issy Dee - niepewnej siebie dwudziestokilkuletniej Afroamerykanki, która pomimo problemów w pracy i tego, że nieustannie zmaga się z brakiem pieniędzy, w każdej sytuacji potrafi zachować humor. 

 

Niepewne to serial wyprodukowany przez Issę Rae, która jest tu również odtwórczynią roli głównej. Artystka popularność zdobyła dzięki swojemu kanałowi Awkward Black Girl na YouTube, gdzie w żartobliwy sposób omawia współczesne problemy Afroamerykanek. Stworzony przez nią serial również odnosi się do tej samej tematyki. Głowna bohaterka zmaga się w nim z nieśmiałością oraz codziennymi zmartwieniami, które w dużej mierze związane są z kolorem jej skóry. 

Gracze

W sierpniu zobaczymy w HBO także nowy sezon serialu Gracze. Czwarta seria, tak jak trzy poprzednie, również będzie liczyć 10 odcinków. W rolę główną ponownie wcieli się Dwayne „The Rock” Johnson, obok którego wystąpią m.in. Rob Corddry, John David Washington oraz Omar Benson Miller.

 

Gracze to serial komediowy, który przedstawia losy byłych i obecnych gwiazd amerykańskiego futbolu. Fabuła skupia się przede wszystkim na Spencer'ze Strasmore - byłym zawodniku, który kończy karierę i zaczyna pracę jako mentor futbolistów. Serial w zabawny sposób pokazuje kulisy życia przedstawicieli jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Ameryce - nie tylko ich bogactwo, ale też presję, której są nieustannie poddawani.

Więcej o: