Nie tylko dla geeków - gadżety z kultowych filmów, książek i gier

KS
18.09.2018 12:00
Nie tylko dla geeków - gadżety z kultowych filmów, książek i gier

Nie tylko dla geeków - gadżety z kultowych filmów, książek i gier (fot. unsplash)

Gadżety z filmów, ksiżek a nawet gier komputerowych są coraz chętniej wybierane nie tylko przez największych pasjonatów. Pozwalają pokazać nasze zainteresowania i nadać bardziej osobistego charakteru pomieszczeniu czy naszej garderobie. Wybraliśmy kilkanaście najciekawszych gadżetów nawiązujących do kultowych tytułów.

Ubrania z motywami z gier, filmów i książek

Ubrania to prosty sposób by pokazać innym swoje zainteresowania. Dzięki koszulkom, czapkom, bluzom a nawet skarpetkom możemy lepiej wyrazić swoje pasje. Warto też wspomnieć, że tego typu ubrania i dodatki wyglądają bardzo stylowo, co z pewnością ucieszy te osoby, które lubią łączyć modę i pop kulturę. Wiele motywów z filmów, książek a nawet niektórych gier stało się na tyle popularnych, że są ciekawe nie tylko dla największych fanów. 

Ubrania z motywami z gier, filmów i książekUbrania z motywami z gier, filmów i książek kolaż redakcja, materiały partnerów

Plakaty filmowe, z gier i książek

Plakaty filmowe, z gier czy z motywami z książek z kolei to świetny sposób na udekorowanie mieszkania. Tego typu dekoracje przestały kojarzyć się jedynie z pokojami zbuntowanych nastolatków. Plakaty oprawione w antyramy lub wydrukowane na płótnie będą modną i stylową dekoracją salonu czy innego pomieszczenia w domu. Dodatkowo podkreśli charakter i zainteresowania mieszkańców. 

Plakaty filmowe, z gier i książekPlakaty filmowe, z gier i książek kolaż redakcja, materiały partnerów

Kubki nie tylko dla geeków 

Popularnym gadżetem, który może posłużyć zarówno w domu, jak i biurze będzie też kubek z ulubionym motywem z filmu, gry czy książki. Możemy sięgnąć po taki ozdobiony wybraną grafiką, albo ulubionym cytatem. Ciekawym gadżetem są kubki, które zmieniają kolor pod wpływem temperatury - są zabawne i zaskakujące. 

Kubki nie tylko dla geekówKubki nie tylko dla geeków kolaż redakcja, materiały partnerów

Szukacie jeszcze innych gadżetów i dekoracji z kultowych filmów, gier czy ulubionych książek? Poniżej znajdziecie więcej inspiracji i wybranych przez nas akcesoriów, które wyjątkowo przypadły nam do gustu. Znajdzie się wśród nich klika klasyków, jak plakaty z Audrey Hepburn czy gadżety z Gwiezdnych Wojen i filmów Tarantino, jak i kilka akcesoriów i dodatków z nowszych, bardzo popularnych tytułów. 

Więcej o: