Han Solo już niedługo na DVD i Blu-ray. Zobacz gadżety nie tylko dla fanów

KS
19.09.2018 09:30
Han Solo: Gwiezdne wojny - historie (mat. promocyjne)

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie (mat. promocyjne) (Han Solo: Gwiezdne wojny - historie (mat. promocyjne))

Han Solo: Gwiezdne Wojny - Historie dostępny będzie w Polsce na DVD i Blu-ray już 24 września. Dla tych, którzy nie mogą się już doczekać obejrzenia ponownie przygód najsłyniejszego przemytnika w historii kina, przygotowaliśmy propozycje gadżetów i akcesoriów z Gwiezdnych Wojen.

"Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie" - fabuła

"Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie" opowiada o przygodach młodego Hana Solo. Dowiadujemy się, jak stał się legendarnym przemytnikiem (i łajdakiem), którego później Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi poznali w kantynie w Mos Eisley. Dowiadujemy się z filmu również jak poznał swojego najwierniejszego towarzysza Chewbaccę. W tytułową rolę wciela się Alden Ehrenreich. 

 

"Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie" - gadżety z filmu

Jeżeli Han Solo należy do waszych ulubionych postaci to możecie podkreślić swoją sympatię wybierając gadżety z filmu. W ofercie znajdziemy zarówno koszulki z tytułową postacią filmu, jak i np. kubki z kultowymi cytatami. Bez trudu możemy również podkreślić charakter naszego mieszkania, dobierając plakaty, obrazy a nawet gadżety kuchenne czy pościel z postaciami z filmu. Myślicie, że takie gadżety są jedynie dla największych fanów? Nic bardziej mylnego! Gwiezdne Wojny tak mocno wpisały się już w pop kulturę, że nawet w kolekcjach odzieżowych najbardziej znanych marek możemy znaleźć akcesoria i ubrania nawiązujące do uniwersum i najnowszego filmu Disneya

'Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie' - gadżety z filmu'Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie' - gadżety z filmu kolaż redakcja, materiały partnerów

Gadżety dla fanów Gwiezdnych Wojen

Jeżeli będziecie chcieli uzupełnić swoją fanowską kolekcję o akcesoria i gadżety z głównej części sagi to przygotowaliśmy dla was kilka ciekawych propozycji. Na uwagę zasługują przede wszystkim kultowe plakaty ze starej trylogii. Oprawione w ramę będą prezentować się świetnie i niczym nie będą przypominać plakatów w pokoju zbuntowanego nastolatka. Zamiast typowych plakatów ciekawą dekoracją do mieszkania są również obrazy drukowane na płótnie. Zabawnymi gadżetami, które zdecydowanie świetnie sprawdzą się na prezent lub jeśli szukacie czegoś innego będą np. zegary, pojemniki na ciastka a nawet... odkurzacz Star Wars. Poniżej kilka naszych ulubionych propozycji. 

Więcej o: