Ubrania i gadżety z motywami z Harry'ego Pottera. Każdy fan powinien je mieć!

AT
07.08.2019 15:00
fot. Materiały partnerów

fot. Materiały partnerów

Nie ma chyba takiej osoby, która nie słyszałaby o Harrym Potterze. Powieść o nastoletnim czarodzieju stała się światowym fenomenem, zdobywając serca fanów na całej kuli ziemskiej. Jeśli ty również jesteś miłośnikiem Harry'ego Pottera, zobacz przygotowany przez nas przegląd oryginalnych gadżetów!

Cykl o Harrym Potterze to najlepiej sprzedająca się seria książek w historii. Saga o młodym czarodzieju (przetłumaczona na 67 języków) została opublikowana w 200 krajach, a liczba sprzedanych na całym świecie egzemplarzy przekroczyła 450 milionów. Pomimo tego, że ostatnia część serii wydana została już ponad 10 lat temu, zainteresowanie Harrym Potterem nie słabnie. Zjawisko fascynacji światem przedstawionym w powieściach J.K. Rowling zyskało nawet swoją oddzielną nazwę - potteromania.

Kolaż / Harry Potter / Materiały partnerówKolaż / Harry Potter / Materiały partnerów 

Powieści o Harrym Potterze odniosły także ogromny sukces komercyjny. W sprzedaży znalazły się nie tylko książki czy filmy wyprodukowane na podstawie serii, ale także różnorodne gadżety i dodatki. Plecaki, torby, szaliki czy skarpetki to tylko mały ułamek produktów opatrzonych motywami ze świata stworzonego przez J.K. Rowling. Z każdym rokiem powstaje coraz więcej gadżetów nawiązujących do cyklu o Harrym Potterze, który to stał się już nieodłącznym elementem współczesnej popkultury.

Choć Harry Potter traktowany jest zazwyczaj jako literatura dziecięca czy młodzieżowa, seria ta ma też wielu zagorzałych fanów wśród osób dorosłych. Z myślą o tej części wielbicieli, stworzonych zostało wiele gadżetów przeznaczonych dla dojrzałych potteromanniaków. Przykładem są na przykład oryginalne plakaty z grafikami inspirowanymi filmami o Harrym Potterze. Jest to obowiązkowa pozycja dla każdego konesera, który chce wzbogacić wnętrze swojego domu i nadać mu indywidualny charakter.Więcej o: