Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Kup już teraz podręczniki w niższych cenach!

PB
06.08.2019 10:15
książki

książki (shutterstock.com)

Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Początek sierpnia to dobry czas na rozpoczęcie przygotowywania wyprawki szkolnej. Na stronie Empiku już teraz możecie kupić podręczniki do wielu przedmiotów w niższych cenach.

Podręczniki do języka polskiego 

Uczenie sięUczenie się źródło: www.sciencenewsforstudents.org

Język polski jest przedmiotem raczej lubianym przez uczniów. Na pewno bardziej niż królowa nauk - matematyka. Prezentowane przez nas podręczniki charakteryzują się pogrupowaniem poszczególnych obszarów nauczania w czytelnie oznaczone bloki. Umożliwiają rozwijanie umiejętności interpretacji utworów literackich z uwzględnieniem kluczowych dla nich kontekstów: historycznego, artystycznego, filozoficznego i społecznego. Są to podręczniki praktyczne i przejrzyste, tak aby uczniowie mogli jak najlepiej rozwijać swoje umiejętności. Treść podana jest klarownie, a towarzyszą jej pomocne obrazy, rysunki i grafiki. To wszystko pomaga w nauce i wpływa na przyjemniejszy odbiór przyswajanych informacji. 

Podręczniki do matematyki 

Uczenie się matematykiUczenie się matematyki źródło: www.mathnasium.com

Matematyka jest zdecydowanie jednym z najtrudniejszych przedmiotów szkolnych. Przysporzyła problemów niejednemu uczniowi. Podręcznik do tego przedmiotu powinien więc być zrozumiały i prezentować trudne treści w jak najprostszy sposób. Podręczniki do matematyki umożliwią lepsze zrozumienie treści prezentowanych na lekcji oraz ułatwiają efektywną pracę w domu. Wyróżnienie treści rozszerzonych pozwala świadomie przygotowywać się do testów i egzaminów. Teoria podana jest w małych porcjach, co umożliwia uczenie się krok po kroku, a powiązania między treściami sprawiają, że wiedza matematyczna układa się w całość. Zapamiętywanie i przyswajanie nowych wiadomości jest łatwiejsze dzięki nawiązaniom do sytuacji z życia codziennego.

Podręczniki go geografii 

Atlas geograficznyAtlas geograficzny mat. partnera

Geografia jest jednym z najciekawszych przedmiotów. Uczniowie zgłębiają wiedzę o innych kontynentach, narodowościach, kulturach. Przedstawione przez nas publikacje ułatwiają naukę geografii dzięki przystępnemu językowi oraz różnorodnym formom przekazu, takim jak czytelne mapy, atrakcyjne ilustracje i fotografie. W ciekawy i różnorodny sposób kształcą one rozmaite umiejętności - np. korzystania z map dzięki lekcji z czytelnym arkuszem mapy turystyczno-topograficznej.

Więcej o: