Chcesz nauczyć się języka obcego? Skorzystaj z praktycznych podręczników

OF
07.08.2019 09:45
Książki do języka niemieckiego

Książki do języka niemieckiego (fot. www.shutterstock.com)

Nowy rok szkolny tuż tuż. Zależy ci na udoskonaleniu znajomości języka angielskiego lub niemieckiego? Na stronie internetowej Empik znajdziesz podręczniki i zeszyty ćwiczeń do nauki języków obcych. Nie czekaj do września, teraz wiele z nich kupisz w atrakcyjnych cenach. Sprawdź!

Książki do nauki języka niemieckiego - podręczniki i zeszyty ćwiczeń w dobrych cenach

Podręczniki do nauki języka niemieckiegoPodręczniki do nauki języka niemieckiego fot. materiały partnera

Znajomość języka niemieckiego to duży atut w CV, dzięki któremu można zdobyć wymarzoną pracę poza granicami kraju. Podręczniki do nauki języka niemieckiego są zgodne z nową podstawą programową - przeznaczone są zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę tego języka, jak i kontynuujących ją po szkole podstawowej. Publikacje te umożliwiają praktyczną naukę języka obcego - lekcje opierają się na realnych kontekstach komunikacyjnych w różnych sytuacjach życia codziennego. Dzięki temu uczniowie dowiadują się, w jaki sposób umówić się na wizytę do lekarza lub kupić bilet do kina. Ponadto w podręczniku znajdziesz informacje dotyczące kultury, tradycji i zwyczajów krajów niemieckojęzycznych. Uzupełnieniem podręcznika jest zeszyt ćwiczeń. Zawiera zbiór zadań, które pomagają utrwalić słowa i zwroty. Tematyka jest dostosowana do zainteresowań współczesnej młodzieży, a niektóre zeszyty ćwiczeń posiadają kody QR, które zapewniają dostęp do aplikacji online i interaktywnych zadań. 

Książki do nauki języka angielskiego - podręczniki i zeszyty ćwiczeń

Książki do nauki języka angielskiegoKsiążki do nauki języka angielskiego fot. materiały partnera

Znajomość języka angielskiego to konieczny wymóg wielu pracodawców, zwłaszcza międzynarodowych firm. Bez tej znajomości coraz trudniej znaleźć dobrą pracę. Szacuje się, że półtora miliarda ludzi opanowało bądź uczy się angielskiego jako języka obcego. Podręczniki do nauki języka angielskiego spełniają wymagania nowej podstawy programowej. Oferują atrakcyjne rozwiązania dydaktyczne, które ułatwiają opanowanie danego materiału przez uczniów. Już od chwili rozpoczęcia nauki gwarantują skuteczne przygotowanie się do egzaminu maturalnego. Zeszyt ćwiczeń tej samej serii zapewnia uczniom dodatkową pomoc w utrwaleniu wiedzy zdobytej na lekcjach - zadania mogą być rozwiązywane na zajęciach pozalekcyjnych lub w domu. Zadania multimedialne lub interaktywne ćwiczenia w aplikacjach online sprawią, że uczniowie chętniej będą doskonalić swoją znajomość języka angielskiego.

Więcej o: