"Narcos" - serial, który uzależnia od pierwszego odcinka

NS
04.11.2019 17:30
Kadry z filmu Narcos

Kadry z filmu Narcos (Fot. StopklatkaTV)

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania dobrego serialu na jesienne, długie wieczory, mamy dla ciebie propozycję nie do odrzucenia. Już 23 listopada, premierę na StopklatceTV ma serial "Narcos", obok którego naprawdę trudno przejść obojętnie - wręcz uzależnia już od pierwszego odcinka!

Akcja serialu "Narcos" rozpoczyna się pod koniec lat 70. w Kolumbii, gdzie rozkwita nielegalny handel narkotykami. Agent amerykańskiej agencji do spraw zwalczania narkotyków (DEA) Steve Murphy przybywa do Medellin, gdzie otrzymuje zadanie schwytania Pabla Escobara – potężnego bossa kolumbijskiego kartelu. Wraz z partnerem Javierem Peñą rozpoczynają niebezpieczną grę z najgroźniejszym przestępcą w historii Kolumbii.

Są zdeterminowani i nie cofną się przed niczym, by go schwytać. Wpływy kokainowego króla są jednak tak rozległe, że staje się on nieuchwytnym celem, będąc ciągle o krok przed swoimi wrogami - rozpoczyna się narkotykowa wojna!

Kadry z serialu 'Narcos'Kadry z serialu 'Narcos' StopklatkaTV

Pierwsze dwa sezony ukazują losy Pabla Escobara i historię jego dojścia na szczyt kartelu narkotykowego. Przełom lat 70. i 80. sprawił, że stał się jednym z najbogatszych ludzi na świecie, szmuglując "biały proszek" do USA i innych państw. Szacuje się, że w czasie swojej największej świetności nielegalny biznes przynosił mu zyski rzędu nawet 60 milionów dolarów dziennie!

W rolę Pabla Escobara wcielił się brazylijski aktor Wagner Moura. Przygotowania do roli przyniosły mu nie lada wyzwania. Musiał on opanować od podstaw język hiszpański oraz przytyć prawie 20 kilogramów! w serialu pojawi się także Pedro Pascal, znany fanom "Gry o tron", który wcieli się w postać agenta DEA Javiera Peñi. W obsadzie znaleźli się również Boyd Holbrook, Joanna Christie, Maurice Compte, André Mattos, Roberto Urbina. Warto wspomnieć, iż serial zdobył dwie nominacje do Złotych Globów, a także trzy nominacje do nagrody Emmy.

Stopklatka TV jako pierwszy kanał telewizyjny zaprezentuje "Narcos" w Polsce. Stacja pokaże 3 sezony, których akcja rozgrywa się w Kolumbii wokół karteli z Medellin i Cali a także 4. sezon – "Narcos: Meksyk" o kartelu z Guadalajary. I to wszystko już 23 listopada o godzinie 22!

Więcej o: