3 sezon kultowego serialu "Wataha" już jest! Wypróbuj za darmo

NS
12.11.2019 16:53
materiały z 3. sezonu serialu 'Wataha'

materiały z 3. sezonu serialu 'Wataha' (mat. prom. (HBO))

Polskie seriale coraz częściej odnoszą sukces. Idealnym tego przykładem jest "Wataha", który doczekał się już trzeciego sezonu! Akcja tego serialu kryminalnego toczy się na pograniczu polsko-ukraińskim w Bieszczadach. Już sama obsada robi wrażenie! W rolach głównych bowiem można zobaczyć Leszka Lichotę i Agnieszkę Popławską. Zobacz jak los ich bohaterów potoczył się w trzecim sezonie.
open-image
  • Fabuła serialu

   Serial od samego początku obfity jest w zapierające dech akcje. Historia rozpoczyna się od zamachu bombowego, w którym giną oficerowie jednej z jednostek Straży Granicznej w Bieszczadach, aczkolwiek jednemu z nich udaje się przeżyć. Wiktor Rebrow w wyniku zamachu traci przyjaciół, jak i swoją ukochaną Ewę. To wydarzenie staje się początkiem dużej sprawy kryminalnej.
   OBEJRZYJ ZA DARMO!
  • Wielki sukces serialu

   Tak naprawdę to pierwszy serial, który pokazuje w realistyczny i prawdziwy sposób pracę strażników granicznych. Jednak nie tylko fabuła i poruszane tematy przyczyniły się do sukcesu produkcji. Obsada jest naprawdę mocna! Leszek Lichota jako Wiktor Rebrow oraz Aleksandra Popławska w roli prokurator Igi Dobosz zachęcają do śledzenia losów ich bohaterów. Serial kryminalny "Wataha" nie skupia się tym razem na policjantach i gangsterach, lecz na nowej i jak widać pożądanej tematyce.
   OBEJRZYJ ZA DARMO!
  • Co nas czeka w trzecim sezonie?

   Wiktor Rebrow wraca na służbę do Straży Granicznej, ciągle jednak trzyma się na dystans wobec watahy. Mieszka sam, unika ludzi i na dodatek będzie musiał zmierzyć się z kolejną osobistą tragedią. Z nowymi problemami będzie musiała się skonfrontować Iga Dobosz, która nadal nie poniosła konsekwencji za zabójstwo agenta Halmana. Pojawi się także nowa postać - Tatiana Barkova, żona mafijnego bossa, która nagle musiała zająć jego miejsce i zmierzyć się z kryzysem na granicy.
   OBEJRZYJ ZA DARMO!
Więcej o: