Książki Olgi Tokarczuk, które warto przeczytać. Idealny pomysł na prezent!

OF
11.12.2019 11:30
Książki

Książki (fot. Shutterstock)

W ręce Olgi Tokarczuk trafiła Literacka Nagroda Nobla za rok 2018. Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z dorobkiem noblistki, to najwyższy czas na lekturę jednej z książek. "Prawiek i inne czasy", "Dom dzienny, dom nocny" czy "Bieguni" - to tylko niektóre tytuły. Podpowiadamy, co jeszcze warto przeczytać!

Książki Olgi Tokarczuk. Te książki warto przeczytać!

 

Literacka Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk to tylko jeden z wielu powodów, dla których warto zapoznać się z dorobkiem pisarki. W naszym zestawieniu znalazły się tytuły takie jak: "Bieguni", "Księgi Jakubowe" czy "Dom dzienny, dom nocny". Podpowiadamy, co jeszcze warto mieć w swojej domowej bibliotece. Książki polskiej noblistki to również doskonały pomysł na prezent dla najbliższych na nadchodzące święta. Zobacz nasze propozycje!

Komentarze (7)
Zaloguj się
 • jkal

  Oceniono 8 razy -6

  ale PO SSo?

 • ktos210

  Oceniono 16 razy -12

  słyszałem, że to grafomania i nie bardzo chce mi się to weryfikować. Jest tyle innych pomysłów na prezenty, po co wk,,, ludzi? :)

 • talos13

  Oceniono 28 razy -20

  ludzie opamietajcie sie przeciez ona nawowyluje do znecania sie na polakach .no i jeszcze raz porozdawali sobie ziomy nobla,a pozatym niech zyje szwedzki shariat

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX