OFF Festival z nowymi gwiazdami - w tym roku zagrają Foals oraz Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk"

Organizatorzy OFF Festival zapowiedzieli kolejne zespoły, które zagrają w tym roku w Katowicach. Podczas koncertów zobaczymy m.in. Foals, Stereolab, Octavian czy Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk".

Na oficjalniej stronie OFF Festival pojawiła się informacja na temat nowych zespołów, które w tym roku wystąpią na scenach w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Z najnowszych informacji wynika, że do listy ogłoszonych artystów należy dodać także zespoły Foals, Stereolab, Octavian, Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk", Ammar 808, Wczasy, Entropię oraz Tirzah.

OFF Festival z nowymi gwiazdami - w tym roku zagrają Foals oraz Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk"

Największą niespodzianką jest na pewno występ brytyjskiego zespołu Foals, którzy tworzą muzykę z kategorii indierock. Grupa miała kilkuletnią przerwie, z której powróciła z nowym albumem "Everything Not Saved Will Be Lost Part 1". Druga część albumu zostanie wydana już we wrześniu tego roku. Kolejnym zaskoczeniem jest także występ Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" - pierwszy raz podczas OFF Festivalu wystąpi zespół o 66-letnim stażu.

 

W 2019 roku na OFF Festival wystąpią także: Aldous Harding, Boogarins, Electric Wizard, Daughters, Neneh Cherry, Superorganism, Perfect Son, The Gaslamp Killer, The Comet is Coming, IC3PEAK, Lotic: Endless Power, The Body, Dezerter gra “Underground Out of Poland”, slowthai, Black Midi, Trio Jazzowe Marcina Maseckiego, OM, SAMA‘, Jakuzi, Phum Viphurit, Suede, Durand Jones & The Indications, Lebanon Hanover, Loyle Carnes, Emerald oraz Bamba Pana & Makaveli.

Festiwal odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia w Katowicach. Bilety na trzy dni festiwalu dostępne są w cenie 330 złotych. Można wykupić także miejsce na polu namiotowym, które kosztuje 80 złotych. Sprzedaż biletów odbywa się bezpośrednio przez stronę internetową OFF Festivalu.

Więcej o: