Netflix zapowiedział kolejny interaktywny serial. "You vs. Wild" to podróż u boku Beara Gryllsa

Netfix zainwestował w kolejny serial interaktywny. Tym razem będziemy podejmować decyzję za jednego z najpopularniejszych podróżników. Bear Grylls, bo o nim mowa, zrobi na ekranie to, co sami wybierzemy.
Zobacz wideo

Podczas wczorajszej konferencji prasowej firmy Netflix w Los Angeles zapowiedziano, że na popularnej platformie VOD pojawi się kolejna interaktywna produkcja. Tym razem użytkownicy Netflixa będą mogli stać się kompanami Beara Gryllsa w czasie jego kolejnej surwiwalowej przygody.

 

"You vs. Wild" - nowy interaktywny serial Netflixa już w kwietniu

Nowy interaktywny serial Netflixa nosi tytuł "You vs. Wild". Jego głównym bohaterem będzie wspomniany już Bear Grylls - były żołnierz brytyjskich sił specjalnych, podróżnik, alpinista i popularyzator sztuki przetrwania. Widzowie tego serialu będą współuczestnikami wypraw podróżnika i zadecydują za niego, co robić w ekstremalnych sytuacjach, np. czy przejść czy przeczołgać się po zamarzniętym jeziorze. Twórcy programu zapowiedzieli, że w serialu "You vs. Wild" Grylls zachowa się tak, jak sobie życzymy.

Netflix przedstawił także zapowiedź swojego nowego serialu. Oglądając krótki zwiastun "You vs. Wild", możemy wybrać, czy odbierzemy telefon od Beara Gryllsa, czy też nie. Żeby dowiedzieć się, jaką wiadomość chcę Wam przekazać znany podróżnik, musicie sami zadecydować, czy chcecie ją usłyszeć.

 


Interaktywna produkcja Netflixa z Gryllsem w roli głównej ma mieć osiem odcinków. Premierę tego programu zaplanowano na 10 kwietnia.