Toy Story 4 - oficjalny zwiastun ostatniej części popularnej animacji

Wytwórnia Pixar niedawno udostępniła pierwszy, oficjalny zwiastun filmu. "Toy Story 4" ma być ostatnią częścią filmu z tej serii.

Do tej pory Pixar publikował w internecie tylko krótkie zapowiedzi swojej najnowszej produkcji. Niestety "Toy Story 4" będzie też ostatnią częścią przygód Chudego i Buzza Astrala.

"Toy Story 4" - zarys fabuły, aktorzy i oficjalny zwiastun 

"Toy Story" to jedna z najbardziej popularnych serii filmów wyprodukowanych przez studio Pixar. Opowiada historię zabawek, które gdy nikt nie widzi, zaczynają mówić i zachowywać się jak ludzie. Filmy z tej serii pojawiały się kolejno w latach 1995, 1999 i 2010. Niestety "Toy Story 4" będzie ostatnią produkcją z tego cyklu - zapowiedział to aktor Tom Hanks, który od lat użycza swojego głosu Szeryfowi Chudemu.

"Toy Story 4" wyreżyserowany zostanie przez Josha Cooleya. Produkcja została potwierdzona już w 2014 roku, jednak oficjalna premiera filmu była przesuwana ze względu na inne produkcje studia Pixar - "Auta 3" i "Iniemamocni 2". W oryginalnej wersji filmu zabawkom swojego głosu użyczają aktorzy: Tom Hanks, Tim Allen, Annie Potts, Jodi Benson czy Michael Keaton.

 

W czwartej części filmu pojawią się także nowi bohaterowie - zabawka Forky oraz dziewczynka Bonnie, która dostanie zabawki od dotychczasowego właściciela Andy’ego. Dziewczynka wraz z rodzicami wyjedzie na wycieczkę do wesołego miasteczka, a za nią ruszą szeryf Chudy i Buzz Astral. Polska premiera filmu zaplanowana jest na 9 sierpnia bieżącego roku.

Więcej o: