"Szansa na sukces" wraca na ekrany telewizorów. TVP wybrała gospodarza programu

Program "Szansa na sukces" wróci do ramówki Telewizji Polskiej, jednak jego prowadzącym nie będzie Wojciech Mann, którego pamiętamy z poprzednich edycji muzycznego talent show. Kto go zastąpi?
Zobacz wideo

Jak informują "Wirtualne Media", Jacek Kurski zapowiedział, że program "Szansa na sukces. Opole 2019" będzie emitowany w tym samym paśmie, co stara wersja programu, którą mogliśmy oglądać do 2012 roku. To oznacza, że „Szansa na sukces. Opole 2019” będzie emitowana w niedzielne popołudnia, po godz. 15:00. Premierowy odcinek odświeżonego show obejrzymy już 7 kwietnia.

Powrót "Szansy na Sukces". Kto zostanie prowadzącym i zastąpi Wojciecha Manna?

„Szansa na sukces. Opole 2019” to nowy program telewizyjny inspirowany programem "Szansa na Sukces", emitowanym w latach 1993-2012, a którego prowadzącym był Wojciech Mann. Wiadomo już, że nowa wersja programu realizowana jest w porozumieniu z Miastem Opole i ma promować Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Wiadomo także, że Wojciech Mann odmówił Telewizji Polskiej i nie wróci do roli prowadzącego programu, a to oznacza, że TVP musiała przeprowadzić casting na gospodarza nowej "Szansy na Sukces". Kto go wygrał?

Według ustaleń "Super Expressu", decyzja zapadła. Prowadzącym program "Szansa na Sukces" zostanie Artur Orzech - dziennikarz muzyczny związany z radiową Trójką. Nie będzie to telewizyjny debiut Artura Orzecha - wcześniej prowadził on takie programy jak "Śpiewaj i walcz", "Świat się kręci" oraz "Hit, Hit, Hurra", emitowane na programie TVP1.

Więcej o: