"Pewnego razu w Hollywood" - udostępniono pierwszy zwiastun nowego filmu Tarantino

"Pewnego razu w Hollywood", film wyreżyserowany przez Quentina Tarantino, doczekał się pierwszej zapowiedzi. W produkcję zaangażowali się m.in. Leonardo DiCaprio, Brad Pitt i Margot Robbie.

"Pewnego razu w Hollywood" to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2019 roku. W najnowszym filmie wyreżyserowanym przez Quentina Tarantino wystąpi m.in. Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie czy Polak Rafał Zawierucha.

"Pewnego razu w Hollywood" - udostępniono pierwszy zwiastun nowego filmu Tarantino

Dziś Studio Sony Picture udostępniło pierwszy zwiastun filmu, którego akcja dzieje się w 1969 roku w Los Angeles. Do miasta zdominowanego przez kulturę hipisowską wracają gwiazda westernu Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego dubler Cliff Booth (Brad Pitt). Po kilku latach nieobecności mężczyźni ze zdumieniem obserwują, jak zmieniła się Fabryka Snów. Tłem przemiany Los Angeles będzie także morderstwo dokonane na żonie Romana Polańskiego (Rafał Zawierucha) - Sharon Tate (Margot Robbie) i czwórki jej przyjaciół.

 

Poza wspomnianymi aktorami w filmie wystąpią także Al Pacino, Michael Madsen, Luke Perry, Tim Roth i Dakota Fanning. Początkowo premiera filmu zapowiedziana była na 9 sierpnia 2019 roku, czyli 50. rocznicę zabójstwa Sharon Tate. Światowa premiera produkcji została jednak przesunięta o dwa tygodnie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że pierwsza projekcja filmu może odbyć się w maju podczas festiwalu w Cannes. Wcześniej na profilu Sony Pictures na Twitterze pojawiła się także oficjalna wersja plakatu promującego film.

Więcej o: