Deep Purple wraca do Polski! Legendy rocka zagrają w Krakowie [DATA, BILETY, CENA]

Legendarny zespół Deep Purple zagra w Krakowie jeszcze w tym roku! Będzie to drugi występ brytyjskiej formacji w krakowskiej TAURON Arenie. Bilety trafią do sprzedaży jeszcze w tym tygodniu/
Zobacz wideo

Deep Purple to zespół, który przez wielu uznawany jest za najważniejszy w historii muzyki. Ta brytyjska grupa miała swój znaczący udział w powstawaniu takich gatunków jak heavy metal czy hard rock i od dziesięcioleci cieszy się niesłabnącą popularnością wśród miłośników muzyki na całym świecie. W ciągu ponad 50 lat działalności muzycy z Deep Purple sprzedali 100 mln płyt!

 

Koncert Deep Purple w Krakowie. Bilety w sprzedaży już 29 marca

Ostatnia płyta, którą wydała grupa Deep Purple, nosi tytuł "inFinite". Po jej stworzeniu muzycy ruszyli w pożegnalną trasę "The Long Goodbye Tour", w czasie której zagrali w Polsce trzykrotnie. Mimo że pożegnalna trasa zespołu dobiegła końca, Deep Purple wciąż koncertuje. Jak piszą organizatorzy najbliższego koncertu Deep Purple w Polsce, "już 3 grudnia w TAURON Arenie Kraków fani Deep Purple będą mogli na żywo doświadczyć koncertowej magii legendy rocka". 

Bilety na koncert Deep Purple w Krakowie trafią do sprzedaży w najbliższy piątek, 29 marca. Będzie można je kupić za pośrednictwem stron shop.metalmind.com.pl, ebilet.pl, eventim.pl oraz biletin.pl. Ceny biletów będą się wahać od 190 do 370 zł.

Więcej o: