"Gra o tron" w sieci udostępniono opis pierwszego odcinka ósmego sezonu

W internecie pojawiło się nagranie wideo, na którym ujawniane są szczegóły pierwszego odcinka "Gry o Tron". Film został usunięty przez HBO, jednak część użytkowników zdążała zapisać najważniejsze informacje dotyczące produkcji.
Zobacz wideo

Nagrania, na którym pojawiły się szczegóły pierwszego odcinka finałowego sezonu zdenerwowały fanów "Gry o tron". Użytkownicy są zdania, że spoilery psują emocje, jakie wiązały się z długim oczekiwaniem na premierę ostatniego sezonu produkcji.

Do tej pory stacja HBO pilnowała, by żadne informacje dotyczące fabuły lub planu serialu nie były udostępniane bez ich wiedzy. Użytkownicy twierdzą, że błyskawiczna reakcja wydawcy, który bardzo szybko doprowadził do usunięcia wideo z sieci, może oznaczać, że informacje w nim zawarte zdradzają faktyczną fabułę serialu.

"Gra o tron" - w sieci udostępniono opis pierwszego odcinka

Według informacji użytkowników Reddita, którym udało się spisać informacje zawarte w wideo, już w pierwszym odcinku bohaterowie ósmego sezonu zaczną sprzymierzać się do walki z Nocnym królem. Ma także dojść do zjednoczenia rodziny Starków - Jon przedstawi im Sansę, a Bran przekaże informację kluczowe w późniejszej walce. Do rodziny dołączyć ma także Arya. Pierwszy odcinek ma się zakończyć atakiem Nocnego króla na Siedem Królestw.

Premiera pierwszego odcinka "Gry o Tron" odbędzie się w poniedziałek 15 kwietnia. Serial można oglądać na kanałach HBO i HBO GO. Ostatni, ósmy sezon ma liczyć sześć odcinków, każdy z nich ma trwać około 90 minut. Szczegóły fabuły były do tej pory bardzo pilnie strzeżone. Producenci stworzyli kilka alternatywnych wersji finału oraz ochraniali plan zdjęciowy przy pomocy tzw. "zabójcy dronów".

 

Wszystko, co wiemy o finałowym sezonie "Gry o Tron" - słuchaj nowego podcastu TOK FM. Dla prawdziwych fanów!

Książki z serii "Pieśń Lodu i Ognia" dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: