Ostatni sezon "Gry o Tron" już za kilka dni. Nowe dwie zapowiedzi od HBO

Finał "Gry o Tron" zbliża się wielkimi krokami. Już 15 kwietnia swoją premierę będzie miał pierwszy z sześciu odcinków ostatniej serii popularnego serialu. HBO dba o to, aby nie zdradzić zbyt wiele szczegółów, jednocześnie budując napięcie. Do sieci trafiły wczoraj dwa nowe zwiastuny serialu.
Zobacz wideo

HBO przez wiele tygodni ukrywało przed swoimi widzami szczegóły dotyczące ostatniego sezonu “Gry o Tron”. W ciągu miesięcy oczekiwań na kolejne odcinki fani serii nie zobaczyli zbyt wiele zdjęć z planu, plakatów czy zwiastunów, jednak im bliżej premiery pierwszego odcinka ósmego sezonu, tym więcej materiałów dociera do miłośników adaptacji książek George'a R.R. Martina.

Ostatni sezon “Gry o Tron”. HBO publikuje nowe nowe zwiastuny

Najnowsze zwiastuny zostały opublikowane wczoraj. Choć znajdziemy w nich sceny, które widzieliśmy w poprzednich trailerach, pojawiło się także kilka nowych ujęć. Nowe zwiastuny sugerują m.in. że w Westeros znów istotne będą smoki, które wywołują podziw u niejednego bohatera “Gry o Tron”. Zwiastun zatytułowany “Together” pokazuje także Tyriona Lannistera, który przekonuje kogoś, że bohaterowie mogą walczyć razem lub zginąć. Warto zwrócić jednak uwagę także na to, czego w trailerach nie ma - Inni i Nocny Król to postaci, o których najnowsze zwiastuny ciągle milczą.

 
 


W Polsce 8. sezon „Gry o tron” zadebiutuje na HBO już 15 kwietnia o godzinie 3:00. Ostatni sezon historii Westeros będzie się składał z sześciu odcinków.

Wszystko, co wiemy o finałowym sezonie "Gry o Tron" - słuchaj nowego podcastu TOK FM. Dla prawdziwych fanów!

Więcej o: