"The Umbrella Academy" z drugim sezonem na platformie Netflix

Netflix zapowiedział kontynuację serialu "The Umbrella Academy"!. Zdjęcia do drugiego sezonu produkcji rozpoczną się w maju 2019 roku.
Zobacz wideo

Serial opowiadający historię rodziny superbohaterów został ciepło przyjęty przez widzów, jak i krytyków filmowych. Teraz dodatkowo pojawiły się pierwsze oficjalne informacje na temat kontynuacji "The Umbrella Academy".

"The Umbrella Academy" - powstanie drugi sezon serialu wyprodukowanego przez Netflix

Produkcja została oparta na nagradzanych komiksach stworzonych przez Gerarda Waya i zilustrowanych przez Gabriela Ba. Pomysł na serial "The Umbrella Academy" powstał po tym, jak Netflix stracił licencje na udostępnianie filmów z serii Marvela. Chcąc zaspokoić oczekiwania widzów, którzy wykupili abonament ze względu na produkcje o superbohaterach, Netflix postanowił wprowadzić własny serial w tej tematyce.

 

Według wstępnych informacji zdjęcia do nowego sezonu zaplanowano od maja do października bieżącego roku. Prawdopodobnie premiera odbędzie się na początku 2020 roku. Do tej pory ustalono także, że w drugiej części produkcji zobaczymy znanych z pierwszej serii aktorów. Będą to więc Ellen Page, Tom Hopper, David Castaneda, Emmy Raver-Lampman, Mary J. Blinge, Robert Sheenan, Aidan Gallagher czy Ashley Madekwe. Producentem wykonawczym ma być Steve Blackman.

Historia "The Umbrella Academy" zaczyna się w 1989 roku, kiedy jednego dnia rodzi się prawie pięćdziesiąt dzieci. Najdziwniejsze w całej historii jest jednak to, że wcześniej żadna z kobiet nie była w ciąży. Większość z dzieci trafia więc do adopcji. Miliarder Reginald Hargreeve decyduje się na adopcję siódemki rodzeństwa, którzy jak się okazuje, mają nadprzyrodzone umiejętności. Mężczyzna przygotowuje dzieci do radzenia sobie ze swoim talentem i ratowania świata w przyszłości. Gdy dorastają ich więzi się rozpadają. Wieść o śmierci ojca zmusi ich do ponownego kontaktu.  

Więcej o: