"POPkultura" odc. 10. "Ukryta gra" to polski film, ale bez wątpienia poradziłby sobie w Hollywood

W tym tygodniu polecamy thriller szpiegowski "Ukryta gra", powrót Arnolda Schwarzeneggera do roli Terminatora i serial dokumentalny o hiphopowych przebojach. I nie tylko.

Najnowszy odcinek to nie tylko polecane nowości, lecz także jak zwykle także "sekcja wspominkowa". Tym razem wracamy do czasów, w których wszyscy mówiliśmy "Dzień dybry", czyli rozmawiamy o serialu komediowym "Allo Allo". Potem gadamy o tym, że coraz więcej polskich nazwisk widzimy w zagranicznych produkcjach, ale nie dlatego, że jadą Hollywood i usiłują wyśnić tam swój amerykański sen, tylko dlatego, że pracują przy coraz lepszych polskich filmach i dzięki nim zagraniczni filmowcy ich zauważają. A na koniec odwracamy sytuację - skoro mówiłyśmy o polskich aktorach w zagranicznych produkcjach, to prezentujemy ranking aktorów z zagranicy, którzy starają się mówić w filmach po polsku.

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (1)
"POPkultura" odc. 10. "Ukryta gra" to polski film, ale bez wątpienia poradziłby sobie w Hollywood
Zaloguj się
  • luksusowy_jacht

    Oceniono 1 raz 1

    Szanowne Panie. Allo allo to przede wszystkim slapstick i humor angielski, nieco nonsensowy. Na pewno sie nie zestarzal. Sa tu niewątpliwie żarty seksistowskie ale tak w Monty Pythonie nie ma tu zadnych świętości, smieja sie z kazdego. Jest takze aktualny bo byl odpowiedzią na patetyczne filmy wojenne, ktorych dzisiaj o dziwo tez nie brakuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX