"POPkultura" odc. 11. Kożuchowska jako bezwzględna królowa praskiej mafii w "Procederze" jest świetna

W nowym odcinku "POPkultury" jest na bogato - rozmawiamy m.in. o tym, że Małgorzata Kożuchwska doskonale wypadła w roli bezwględnej królowej mafii w "Procederze" oraz o tym, że "The Crown" to boski serial. Dowiecie się też, ile kosztuje tworzenie współczesnych filmowych superprodukcji. W odwiedziny wpadł James Bond, którym póki co jest Daniel Craig, ale już niedługo to się zmieni, i to z pompą.

Na połowę listopada polecamy wam dwie kontynuacje znanych i lubianych propozycji ekranowych. Po pierwsze - "Doktor Sen", czyli powrót do słynnego "Lśnienia" Stanleya Kubricka, z Ewanem McGregorem w roli dorosłego Danny'ego Torrance'a. Po drugie - trzeci sezon przeboju Netfliksa "The Crown", którego podobno nie ogląda książę William.

A skoro już o Wielkiej Brytanii, to z racji, że za oknem jesienna słota, my myślami jesteśmy już w kwietniu i wyczekujemy premiery 25. części przygód agenta 007. To będzie o tyle wyjątkowy film, że z rolą Bonda żegna się Daniel Craig. Kto go zastąpi? Pozwalamy sobie na ten temat trochę pogdybać, szczególnie w obliczu debaty, czy do srebrnego Astona Martina w kolejnym filmie wsiądzie kobieta. Rozmawiamy też o superprodukcjach i budżetach, jakie współcześnie są na nie przeznaczane. Wydać teraz 50 milionów dolarów na film to prawie jak nic nie wydać...

Więcej o:

Polecane dla Ciebie